Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám jóvá tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám jóvá tenni? (fontos! Válaszokat még most kérek, mert nagyon sürgős! )

Figyelt kérdés
ma este a barátommal kicsit összevesztünk.. sajnos sokszor van olyan, hogy véletlenül mondok valamit neki amivel megbántom és most már tényleg nagyon bánom, de nem tudom mit tegyek.. nagyon szeretem őt és gyűlölök veszekedni vele és ezt ő is tudja és amikor őt kérdeztem, hogy hogy tehetem jóvá csak annyit mondott, hogy nem tudja, mert neki az is elég, hogy vagyok neki.. de már ok mindent mondtam neki amivel megbántottam és igen könnyen megbocsát.. de ez most tényleg nagyon fontos, mert tényleg ő a mindenem, de tényleg nem tudom mit tegyek..
2012. ápr. 11. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd. Menj oda, nyomj egy őszinte puszit az arcára, és súgd a fülébe, hogy ne haragudj, közbe simogasd meg. Én egy ilyen őszinte megbánás után legalábbis nem tudnék haragudni.
2012. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az amiért összevesztetek? Ha meg könnyen megbocsált nem probléma... Mond hogy sajnálod, hogy ilyen gyakran megbántod, nem szándákosan teszed csak így jött ki (gondolom főként stressz az oka) meg hogy te vagy a mindene és köszönöd hogy eddig midig megbocsájtott, jegyezd meg azt is hogy megpróbálsz ezen változtatni :)
2012. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Második válaszolónál a pont.
2012. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele őszinte.Mond el a szemébe, hogy iszonyatosan sajnálod amiket mondtál,tényleg nem gondoltad komolyan és bocsásson meg neked,mert őt szereted a legjobban a világon.
2012. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Több sikeres válsz van, de a siker a személytől is függ)
2012. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! :) megpróbálom megfogadni őket az elsőt kivéve és bocsánatot kérek tőle,de néhány válaszadónak hozzátenném, hogy tudja, hogy mennyit jelent nekem és én is tudom, hogy én ugyanennyit jelentek neki csak amikor azt akarnám kimutatni, hogy szeretem inkább csak megbántomm..://
2012. ápr. 11. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
S az elsőt miért nem fogadod meg ?:)
2012. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
az hosszú..
2012. ápr. 11. 21:37
 9/11 anonim ***** válasza:
van idő
2012. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy hamarabb szól a szád, mint átgondolnád (ami a szíveden az a szádon). Ez szép, meg őszinte, de nagyon pillanatnyi hangulat és érzelemfüggő. Szerencsére helyén van az eszed és látod a hibáidat és igyekszel javítani, keresed a megoldást.


Nah, pont ezt kell neki elmondani/elírni/éreztetni. A jó hír az, hogy az ilyen lányok szenvedélyesek, a rossz pedig, hogy sajnos a rózsa tüskéjét is el kell viselni, ha élhetek hasonlattal..

2012. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!