Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy srác megfogja a válladat pusziadás közben?

Figyelt kérdés
Nem vagyok vele baráti kapcsolatban, de már ismerem jó rég óta. Nem szokott puszit adni, ez volt az első és azóta az utolsó alkalom is, csak most csináltam neki egy szívességet és ezért kaptam tőle puszit. Miközben odahajolt hozzám, megfogta a vállamat. Ez jelent valamit, vagy csak egy kedves gesztus?

2013. aug. 10. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
semmit nem jelent
2013. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én mindenkinek megfogom a vállát pusziadás közben. :) Szerintem ezt a közvetlen emberek csinálják. Ne gondolj mögé semmi misztikumot. :) 26 N
2013. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vonatozni akar.
2013. aug. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 10. 12:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy megfogta a vállad:-)
2013. aug. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy kiesett a mankó a hóna alól és majdnem elesett. Valamibe kapaszkodni kell.
2013. aug. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!