Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők nektek milyen az ideális férfi?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég, ha jól kijövünk, megegyezik az értékrendünk és nagyon szeret! :)) 19L
2013. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valamilyen tulajdonságra gondoltam de köszi a választ :)
2013. aug. 10. 14:55
 3/5 csillogócsajszi43 ***** válasza:
Erős egyéniség , kedves és gondoskodó, önfeláldozó , képes kompromisszumot kötni , állat barát , kissé művészies . A külső nem számít (nekem)
2013. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. Fontos, hogy kedves és figyelmes legyen, megbízható, jó humorú, határozott, magabiztos, megértő, segítőkész, legyenek céljai, ami mellett kitart. Most jókat írtam? :)
2013. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Határozott, udvarias, kedves, tud bánni a nőkkel. Jó humora, fantáziája van, és nagyon okos. Egészséges önbizalommal, nyitott gondolkodással rendelkezik, és legalább annyira szereti a szexet, mint én.


Külsőre nincs megkötésem. Régebben azt hittem, hogy van, bár akkor se sok, csak hogy előny, ha barna hajú, barna szemű, magas, szolid külsővel rendelkezik. Na ehhez képest a párom szőke (bár ez nem látszik, mert kopasz, ami egyébként nálam a kizáró okok között szerepelt régebben), kék szemű, alacsony, tetoválásokkal, testékszerekkel... elsőre emiatt igazán fel se merült bennem, hogy egymáshoz valók lehetünk. Most meg imádom :) bár a hülye tetkóival valószínűleg soha nem fogok megbarátkozni, nagyon nem tetszenek. De szerelemben tényleg nem a külső a fontos :)

2013. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!