Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim de érdekes kérdés: Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim de érdekes kérdés: Egy új kapcsolatnál mennyi idő után fordult elő vagy szoktatok egymás előtt fingani, pukizni, ereszteni vagy ahogy hívjátok? Milyen szokás alakult ki a témában.

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

.....


Soha.

2013. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ez akkor "alakul" ki mikor a két fél már ugy él egymás mellet mikor már egy test és egy lélekként mozognak. :)

bizalom kell hozzá és tolerancia meg blah blah blah...

2013. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Barátom fél év után fingott előttem, nekem viszont még egy pasimnál sem fordult elő, hogy eleresztettem volna magam... Nem is tervezem, hacsak nem jön össze véletlenül...:)
2013. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó de mondjuk a csaj felfújódik és tényleg szagos de kell neki, akkor? Inkább félrevonul és ott hagyja a pasiját vagy megbeszéli vele a dolgot?
2013. aug. 10. 21:07
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudom, én vagyok az egyetlen, aki vissza tudja tartani?
2013. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
csak hogy aki sokáig visszatartja, bélcsavarodása lesz. szóval ha neked ennyit megér, hajrá.
2013. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én soha, max. nagyon véletlenül vagy álmomban amiről nem tudok.

38F.

2013. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy elmentünk egy kirándulásra, és együtt voltunk egy kabbanában, éjjel nappal együtt így tetszett nem tetszett hozzá kellett szoknuk, megjegyzem egy évnyi kapcsolat állt mögöttünk.18/L
2013. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kimegyek a mosdóba és megoldom magam. Abban a családban ahonnan jövök, nem volt szokás egymás előtt durrogtatni.
2013. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Jó, ezt a bélcsavarodásos dumát hagyjuk már... :D Nyilván nem napokig fogom visszatartani, de aki arra sem képes, hogy fél órát-órát visszafogja magát, annak csak gratulálni tudok.
2013. aug. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!