Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt érdekes fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt érdekes fiúk?

Figyelt kérdés

Akikkel lehet hosszan beszélni, nem fogják rövidre a mondanivalójukat. Szeretnék valakivel levelezni, de idáig kevés olyan emberrel akadtam össze, aki hasonlóan hosszú irományokat gyártana, a két soros válaszoktól meg a hajam tépem. :D

Szóval, én 17 éves vagyok, és természetesen lány :)


2013. aug. 4. 02:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én érdekes vagyok,és fiú is:D
2013. aug. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi minősül számodra érdekesnek?
2013. aug. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, általában én is ilyen vagyok, de mivel fáradt vagyok most a sok munka miatt így nem, de ha gondolod írj és hnap válaszolok..:)
2013. aug. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ja amúgy is, mi érdekes azon kívül hogy nem röviden válaszol?:D
2013. aug. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha akarsz egy pár barokkos körmondatba beleszőtt -jajj de rajtam van a szaporodási kedv- tartalmas beszélgetést, akkor írj rám.


Dobj be egy-két ízes témát a gépbe, aztán had forogjon a turmix!

2013. aug. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ide már hiába írogat bárki. Egyből telespammelték üzenetekkel a leányt abban a pillanatban, hogy kiírta a kérdést.
2013. aug. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Számomra az az érdekes, ha valaki szeret hosszasan mesélni. :D Na jó, én is néha fárasztó vagyok, annyira belemegyek a részletekbe, hogy már én beleunok a magyarázgatásomba, és sajnos sokszor látom a beszélgetőpartneremen, hogy üres a tekintete, egyáltalán nem érdekli, miről hablatyolok. >.< Szóval hasonló srácot keresek. :)
2013. aug. 4. 02:15
 8/16 anonim ***** válasza:
igen!
2013. aug. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, néha egész regényeket leírok, aztán válasznak annyit kapok csak "ja, szerintem is" vagy "nem tudom". Egy egy évvel fiatalabb lánnyal egy héten át szinte mindig írogattunk, mind kettőnk tudott mesélni akármikor, mindenről :D Ha meg véletlen egy kis időre kifogytunk a témából akkor mindig jött a jól bevált kérdezz-felelek, vagy az ismerősök/iskolatársak kibeszélése/véleményezése :D Utóbbiról tudom hogy sokaknak rosszul hallatszik, de elég jól el lehet vele tölteni az időt :)

15f

2013. aug. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ez nem érdekes, hanem szófosó! :D

és szerintem mindenki tud ilyen lenni, csak kell hozzá a megfelelő téma, az egyforma érdeklődésikörű beszélgető partner. ehhez nem kell nagy tudomány, csak egy csöppnyi szókincs. én általában tömören szoktam válaszolni, de a TE kedvedért megpróbáltam picit hosszabb választ adni. :) jókor írtad ki a kérdést, mivel most van energiám viszonylag sokat írni. (az más kérdés,hogy mennyi idő alatt írom le a mondandómat. ) :D

16/f

2013. aug. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!