Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, mit gondoltok a testemről? (képpel)

Figyelt kérdés

Van pár csaj, aki szerint ez már túl izmos, kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is.


[link]


2013. aug. 10. 23:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Igen büszke lehetsz magadra! :)


Egyébként milyen csajok mondják azt, hogy túl izmos? Kevésbé sportosak? Amúgy azt sem értem, hogy lehet, hogy valakinek ez csak elmegy, hiszen jobban nézel ki, mint az átlag. Na abbahagyom, de komolyan nem értek sok embert. :D

2013. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szerintem szep nagyon:D 17/L
2013. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
elég fehér vagy... gondolom egész nap az edzőteremben nyomorogsz, minthogy kimentél volna a strandra meg erre-arra...
2013. aug. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Legutóbbi barátnőmnek pl kifejezetten nem tetszett, hogy izmos vagyok (mondjuk a méreteket valahogy nem adja vissza a kép), mindig izélt hogy minek nekem ekkora kar meg váll... a mellemről meg nem is beszélve. Hát nem esett túl jól.
2013. aug. 11. 00:07
 15/25 A kérdező kommentje:
Elég fehér? Olyan barna bőröm van mint egy cigánynak kb, főleg így nyáron. Egyszerűen csak este csináltam a képet lámpafény mellett ami kiégette a képet.
2013. aug. 11. 00:08
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem pont az tetszik ha egy fiu jo vallas meg masziv. Jo odabujni:D
2013. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Egész jó ;)
2013. aug. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ne a lányokért csináld, hanem önmagadért. Döntsd el, hogy neked elég-e. A lányok közt úgyis megoszlik a vélemény...
2013. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Erre csak azt tudom mondani, hogy kinek a pap, kinek a papné. Te törődsz magaddal és nem értékelte. Pedig sokaknak tetszik, ne aggódj! :))
2013. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

9,9/10

:-)

27/N

2013. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!