Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért fáj állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért fáj állandóan a fejük?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 19:32
1 2
 11/14 anonim válasza:
vagy mert már megunták a barátjukat, vagy eleve nem egy nagy szám amit az ágyban nyújt és könnyebb így kibújni a "kötelesség" alól
2013. aug. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem akkor fáj a hasam, mikor megjön. Beveszek egy gyógyszert és remélhetőleg elmúlik. De ha azt mondom, hogy fáj a hasam, akkor az igaz, és nem azért mondom mert nem akarok szexelni.


Amikor a fejem fáj, akkor vagy keveset ettem aznap vagy keveset ittam. Esetleg időjárás változás. Frontérzékeny vagyok. Ha nincs kedvem szexelni, akkor biztos nem fogom azt mondani, hogy fáj a fejem. Azt is akkor mondom ha igaz. Egyébként a szex tényleg jó a fejfájásra. Nem nagy kedvvel kezdek neki, de utána elmúlik :D


Szóval ne általánosítsunk. Miért nem kérdezed meg a barátnődet miért mondja állandóan azt, hogy fáj a feje? Ha tényleg fáj és sokszor, forduljon orvoshoz. Ha meg nem akar szexelni, ne hazudjon.

2013. aug. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

az a fejfájás ami hetek óta tart,azt már orvosnak kéne látni :'D És nem panaszokdniuk.

Miért fáj állandóan a fejük? Azért mert amelyik csak kitalálja annak NEM A NYAKÁRA való a feje :D ezért.

Nah bocsi ha kipoénkodtam magam. De ez általában időjárás/Menstruáció és alkalom adtán kifogás szokott lenni

2013. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem gondolod hogy csk frontérzékeny?

Én is az vagyok és jó pár ismerősöm is.Ez nem kifogás,ha az lenne havonta 1-2 napra nem járnánk be suliba.

A hasfájós dolgokat meg hagyd rá.Úgyse veled fogja megbeszélni.

2013. aug. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!