Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan csak a pasizáson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan csak a pasizáson jár az eszem, hogyan foglaljam el magam?

Figyelt kérdés

Nagyon rágörcsölök, mindenkiben a potenciális barát-jelöltet látom, és még sosem volt barátom, félek, hogy bennem van a hiba, mert még egy fiú sem érdeklődött irántam.

Már szinte megfulladok az érzéstől, hogy én akárki után érdeklődöm, ő nem akar tőlem semmit.

Nagyon rossz érzés, félek, hogy örökre egyedül maradok, mit tegyek, hogy ne kattogjak egyfolytában ezen?

17L


2013. júl. 11. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Élvezd a fiatalságot.

Ha valamit nem erőltetsz, annál könnyebben fog menni;)

2013. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem maradsz egyedül, keress valamit, ami lefoglal. Hobbi, sport stb. Vagy próbálj meg itt ismerkedni vagy társkeresőn.
2013. júl. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De miért nem érdeklődik irántam senki??? :( Nekem már az is elég lenne, ha egy ronda fiú kezdeményezne, csak tudjam, hogy nem vagyok láthatatlan!

Alakítsak a külsőmön? Hátha szebb leszek?

2013. júl. 11. 13:05
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk megmondani, hogy mi lehet a baj a külsőddel (ha az a baj egyáltalán) kép nélkül.
2013. júl. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az itt ismerkedést, meg a társkeresőt én hanyagolnám, olyan emberekkel lehet összefutni néha, hogy többet nem fog a pasikon járni az eszed, az fix. Nem feltétlenül benned van a hiba, a legtöbb 15-6 éves eléggé csúnya, ellenszenves lány ismerősömnek van barátja szinte állandóan, míg a normális, gyönyörű lányoknak nem is volt még egy sem, vagy iszonyat ritkán van.
2013. júl. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát kép nélkül így elég nehéz ítélni, nem ártana, ha legalább egyet mutatnál. Lehet hogy semmi baj a külsőddel, lehet hogy van. Nem tudom.
2013. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak van még valami, ami ezen kívül is érdekel... Ne görcsölj, nem vagy lemaradva semmiről :)
2013. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Nem te vagy a szomszéd lány itt countryside-on

A Kft. kapui nyitva állnak elötted ( nem csak a kapuk állnak itt nálam).

2013. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a külsőddel van baj és azért nincs senkid. Nekem például a visszajelzések alapján szép külsőm van és még sincs senkim, de azért mert a beszélgetés során 10 percen belül mondok valami gyökérséget :D
2013. júl. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet mutatni, mert utálom, amikor mások becsmérelik a külsőmet! Olyannak születtem, amilyen vagyok.
2013. júl. 11. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!