Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez így 26 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így 26 évesen?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akivel 3 évig voltunk együtt. Ez kb 4 éve volt, azóta nincs senkim, szinte mondhatni, félek a párkapcsolatoktól mióta eléggé elbánt velem a volt barátnőm. A haverjaim egyfolytában ezzel szivatnak meg, hogy egydül fogok megöregedni. Kb fél éve kaptam egy haveromtól egy guminőt. Először rosszul esett, szánalmasnak gondoltam ezt az "ajándékot". Mostanra mondhatni, BELESZERETTEM. Elneveztem Jucinak, és napi kb 2-3x "közösülök" vele. Úgy gondolom, hogy nekem nem is kell más, annyira rettegek egy új kapcsoattól. Mit tudnék tenni ebben a helyzetben?

26/f


2013. aug. 11. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tedd el mélyre a babát és indíts ismerkedni. Nem szabad föladni, ha nem harcolsz nem érsz el semmit sem az életben.
2013. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem gáz, húzd meg Jucit, ahogy bírod, a nők tényleg szemetek.
2013. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Fürdesd meg Jucit!
2013. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
hehe...beteg :DDD
2013. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nézsd merg ryan gosligtól a plasztik szeelmet:


Amikor Lars (Ryan Gosling) bemutatja az interneten megismert brazil lányt, Biancát, a család megdermed a döbbenettől. Biancát ugyanis egy gumibaba cégtől rendelte a szociális kapcsolatokban kissé különc Lars. A kisváros orvosának a tanácsára a család és az egész város belemegy Lars játékába. Plasztik Bianca gyorsan beilleszkedik a közösségbe, egy helyi butik modellje lesz, misére jár, önkéntes munkát vállal a kórházban és elkíséri Larsot élete első házibulijára.

2013. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
az emberi képzelőerő kifogyhatatlan
2013. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Juci jó csaj?
2013. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Tök poén lenne kivinni a strandra vagy a tóra matracnak.
2013. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Helyedben Lyukcinak nevezném.
2013. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nyomathatnátok hármasban is, egyikőtők Jucit hátulról tolja, a másik meg szájba. Vagy Juci csak kettesben szereti?
2013. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!