Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hany evesen jon az elso szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany evesen jon az elso szerelem?

Figyelt kérdés
szerintetek 14-16 eves mar lehet olyan igazan szerelmes vagy nagyon kozel allhat hozza?

2013. aug. 8. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem nem kortól függ.
2013. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Fellángolás inkább de lehetséges biztos. De a szerelem inkább csak egy illúzió, de legalább is mindenképp mulandó.
2013. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ez relatív.
2013. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kor függő, magamon azt tapasztaltam, hogy kell hozzá pár kapcsolat, hogy le tudjam szűrni, hogy ez most szerelem, vagy fellángolás, vagy csak kanos vagyok.
2013. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem 35. Pedig 18 éves koromtól mindig voltak barátnőim. Az, hogy jársz valakivel még nem biztos, hogy szerelem, ha elsőre annak is tűnik akkor sem.
2013. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kortól függ. Én 19 évesen voltam igazán szerelmes először. Pedig előtte is azt hittem hogy az vagyok.
2013. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyenfuggo dolog, hogy ki mikor lesz eloszor szerelmes.
2013. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én 15 voltam és szerelem volt vagyis még mindig az.
2013. aug. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor betöltenéd a 18 at 17 éves korod utolsó napjának utolsó pár órájában egyszer csak egy fényt látsz :O

Nem tudod mi az de nem tölt el félelemmel közelítesz

Aztán ahogy közelebb érsz megpillantasz egy csodálatos egyszarvút, amely a szivárvány színeiben pompázik.. csodálatos :)

A kíváncsiság mégközelebb hív , de csak akkor közelíts ha úgy érzed készenállsz!

Ha odalépsz a lovon ott ül a csoda.. az egyszarvú hátán ül életed szerelme érzed, soha többet más nem kell. A nagy ő leszáll a lóról és megfogja a kezed , felültök a lóra és repültök az idő csak tellik, de nem is az idő érdekel igazán, boldogok vagytok.


Aztán eltellt pár hónap és minden megváltozik , a szerelem íze egyre keserűbb, a láng már csak pislákol.. újraépíteni megpróbálás nélkül nehéz. A végen nem az csalódik aki az utolsó viszlátot kimondja, hanem az aki hallgatott.


Viszláttal köszönünk el, bár belül érzem, hogy soha többé nem látlak..


Az utolsó sor talán vmennyire reális,és a kort meg az időpontot leszámítva ... nekem ilyen volt a tiniszerelem.

2013. aug. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyénfüggő.
2013. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!