Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prosti lehetett a gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosti lehetett a gyönyörű szép kis csaj?

Figyelt kérdés
Elmentem vásárolgatni és az előttem lévő csaj ezeket pakolta ki a kosarából: több csomag szilvia, rengeteg gumi óvszer, több flakon durex síkosító és fertőtlenítős szájöblítő + kis mini eldobható műanyag poharacskák. Meg vagy 5 féle férfi tusfürdő.
2013. aug. 8. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy nimfo.
2013. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, akinek problémái vannak az orális szexszel, illetve nem akar a közeljövőben síkosítót\óvszert venni, az csak és kizárólag prosti lehet. Ja, és még műanyag pohár is, hát döbbenet!
2013. aug. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Óh, istenem. Képzeld én múltkor a DM-ben, 10 db-os csomag óvszert vettem, mellé durex olajat, a masszázs fajtát, és egy ízesítettet, ja, és törlőkendőket. És képzeld, párkapcsolatban élek. Oda figyelek a nemi életünkre, már ez is baj?
2013. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Van rá esély.
2013. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokan előre vesznek meg több adagot.

Barátnőm fiókja is televan óvszerrel mert ha átmegyek akkor mindig legyen, és nálam is van vagy 5 csomag amibe van 3 db csomagonként. Nem feltétlen prosti egyszerűen csak biztosra megy.

2013. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Az óvszer és a síkosító önmagában nem biztos, hogy arra utal, bár könnyen lehet. Viszont az 5 féle férfi tusfürdővel, valamint a műanyag poharakkal együtt már rá merném tenni a nyakam. Ugyanis az ilyen szobán fogadó lányok általában többféle tusfürdőt tartanak, hogy a vendég le tudjon zuhanyozni, és megfelelő tusfürdőt tudjon választani. A műanyag pohár meg arra kell, hogy mivel a kedvesebb prostik megkínálják a vendéget valamilyen innivalóval, ne kelljen állandóan mosogatni, hanem elég eldobni. A szájöblítő meg a vendégnek is jól jöhet, mert van olyan lány, aki vállal csókot is, de csak megfelelő szájhigiénia esetén.

Szóval összefoglalva: igen, a gyönyörű szép kis csaj prosti volt.

2013. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet. Meg se kérdezted hogy buli lesz-e??? Én megkérdeztem volna. :)
2013. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Istenem!!... (y)
2013. aug. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!