Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Abszolút kizáró ok lehet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszolút kizáró ok lehet, ha valakinek nincs spermája?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy jársz 2 éve egy lánnyal és megkéred a kezét.De te már biztosan rudod egy ideje,hogy nem lehet saját gyereketek,mert a párodnak nincs spermája,de nagyon szereted.Szóval lehet-e ez akkora gond,hogy emiatt nemet mondj.
2009. okt. 27. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"hogy jársz 2 éve egy lánnyal" + " a párodnak nincs spermája"


A lányoknak nincs spermája te tökfej!

2009. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A férfinak nincs spermája okos.
2009. okt. 27. 13:30
 3/15 A kérdező kommentje:
És a lánynak kell igent vagy nemet mondani.Ez az élet nagy törvénye.
2009. okt. 27. 13:31
 4/15 A kérdező kommentje:
Mármint normál esetben van spermája csak mosz azt az esetet nézzük hogy sajnos nincs.
2009. okt. 27. 13:31
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocs,hülyén fogalmaztam,de remélem érthető.
2009. okt. 27. 13:32
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne "okos"-ozd az elsőt te hígagyú... Te írtad el, vállald azt, hogy beszólnak neked...
2009. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

A lánynak tudnia kell hogy mennyire fontos neki a gyerek!

Vállalja e hogy átesik egy beültetéses procedurán ha gyereket akar( gyógyszereket kell szedni, macerás,ikrek is lehetnek....stb) és ami elég fontos nem a párja a gyereke apja

2009. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem a veszekedés helye, vki kérdezett, vagy arra válaszoljatok, vagy ne írjatok semmit!


Sztem ha igazán szeretik egymást akkor semmi nem lehet ok arra hogy nemet mondjon a lány. Manapság rengeteg módja van a gyermekvállalásnak, fordulhattok például spermabankhoz... Sztem nem ezen fog múlni a boldogságotok. Majd írd meg hogy mit lett a vége:)

2009. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem lehet kizáró ok, hogy nem tudod anyává tenni. Egy nőnek ez nagyon fontos. De ha nagyon nagy a szerelem, persze örökbe is lehet majd fogani gyereket. Igazából ez a kapcsolaton múlik, hogy kibír-e ekkora terhet. Lehet, hogy kibír, de abszolút lehet kizáró ok is.
2009. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én nemhagynám el. tuti.
2009. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!