Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmennétek egyedül bulizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek egyedül bulizni, azért hogy ismerkedjetek másokkal? Nem szexre értem!

Figyelt kérdés
Nincs sok barátom, és így kénytelen vagyok egyedül elmenni bulizgatni, ott hátha megismerek pár embert.
2013. jan. 10. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem, de ez ne akadályozzon meg téged.
2013. jan. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hova. Ilyen beülős helyekre simán :)
2013. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miota egyedülálló lettem azóta én is egyedül járok el a bulikba ha hívnak. Nincs ebben semmi különös.
2013. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a beülős dolog híve vagyok, de egyedül olyan rossz lehet. Még nem próbáltam és nem is szeretném.
2013. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem.
2013. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyedül nem mennék, de miért ne tehetnéd meg? menj, még jól is elsülhet
2013. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem mernék, de ha te elmész esetleg, nagyon vigyázz magadra, és ne igyál sokat, ja és senkitől ne fogadj el piát, csak ha ott előtted töltik ki.
2013. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyedül biztos hogy nem mennék. Bulizni csak úgy a jó ha barátokkal vagy.
2013. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csakis így.

Én a teljes kamaszkoromat így töltöttem, mert a kortársaim között nem találtam a helyemet. Mindig egyedül mentem mindenfele, aztán ha úgy hozta, akkor teljesen alkalmi társaságokhoz csatlakoztam. Sosem bántam meg, még ha néha kicsit magányos is voltam.


Szerintem azoknak is nyitottnak kellene lenni erre, akiknek amúgy van fix baráti körük.

Menj csak, szocializálódj, ismerj meg érdekes és különböző embereket, javadra válik!

2013. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

zóna pocok:

te ezek szerint biztonsági játékos vagy. de nincs igazad.

2013. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!