Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mért bámultok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mért bámultok egy lányt? Tudom h ezt már sokszor kérdezték de ez egy kicsit egyedibb eset (lent)

Figyelt kérdés
Egy srác állandóan bámul, ismerjük is egymást mane szoktunk néha beszélgetni meg mindennap köszön ha találkozunk meg mosolyog és bámul..tudja h tetszik nekem és ezért nem értem h mér bámul mindig.mert ha akarna vmit akk már elhívott volna vhova nem?am azt mondja nem akar bnőt és szerelmes sem akar lenni...viszont már a fél sulival lefeküdt
2009. okt. 27. 14:22
 1/5 A kérdező kommentje:
jah am a srác 18 h ez változtat vmin
2009. okt. 27. 14:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, vagy veled is le akar feküdni...
2009. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem egyedi eset...
2009. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy kicsit meghíztál az utóbbi időben, és azt próbálja megsaccolni, hogy 5 vagy 8 kiló többleted van.
2009. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos választ a 2.nak....

és ha le akarna feküdni velem is azt nem monta volna?mert a többi lánnyal ez elég gyorsan ment.meg velük máshogy viselkedik

2009. okt. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!