Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan fiúk, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan fiúk, akik a duci lányokat szeretik?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedni akarok. Duci lány vagyok, boldog kapcsolatban 2 éve. A barátom vékony, nagyon jóképű srác, 31 éves kora ellenére is folyamatosan hajkurásszák nemcsak a huszonéves nők, hanem a tizenéves lányok is. Élvezi, jól esik neki, de még beszélgetésbe sem elegyedik egyikkel sem. Ráadásul nem is mondható el az róla, hogy szereti a duci lányokat, mert én vagyok az első ilyen barátnője. Érzem, hogy szeret, mondja is, ki is mutatja, törődik velem. Viszont. Unom, hogy a szemembe mindenki jópofizik, vigyorog, jajj, de cukik vagytok, összeilletek, látszik, hogy szeretitek egymást, a hátam mögött meg folyamatosan megy a duma. Mindig ugyanaz: "Istenem, tényleg nagyon szép arcú lány, nagyon jó a humora, kedves is, empatikus is, aranyos, de nézd meg a testét. Nem hiszem el, hogy tényleg tetszik neki. Nézd meg, milyen pasi, körülugrálja minden csaj, tuti van valakije, ő (én) pedig csak egy biztos pontot jelent neki, vagy hasonló. Ráadásul láttad az előző barátnőit? Mindegyik olyan volt, mint egy modell. Mem hiszem el, hogy csupán a szép pofijával meg a lelkével megfogta, az ilyen pasiknak nem csak az a lényeg. Nagyon nem illenek össze. Hogy tudja szeretni?" Rohadtul bánt, fáj. És nem csak az ő barátaitól hallottam már ezt, az én ismerőseim közt is van olyan szép számmal, aki hitetlenkedik, meg csodálkozik, hogy hogy jöhettünk mi össze. Nem csak bánt, de bosszant is. Tényleg ilyen lehetetlenül hangzik ez? Van itt valaki, aki hasonló a barátomhoz? Kezdik velem elhitetni, hogy nem vagyok elég jó neki. :(
2013. aug. 12. 19:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ja, az fontos tényező, hogy én 20 éves vagyok, tehát 11 évvel fiatalabb. Ez még hozzácsapódik a negatívumhoz, mindig megemlegetik: nem elég, hogy nincs rendben a teste, még 11 évvel fiatalabb is. Mit akar egy ilyentől?


:((

2013. aug. 12. 19:44
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát engem nem érdekel a külső. Igazából ha ti boldogok vagytok együtt, akkor mit érdekel mit mondanak? Vagy attól félsz egy nap tényleg jön egy jobb? Mert az alapján amit írtál, nem hiszem, hogy kéne neki más.
2013. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Teljesen jóindulatúan írom, hogy ha téged ez ennyire zavar, akkor változtass az életmódodon és ha lefogytál, megszűnik a probléma és még te is jobban érzed majd magad a bőrödben.


Ugyanebben a cipőben jártam és meguntam. Két hónapja kezdtem komolyan sportolni és életmódot váltani, azóta 10 kg-ot adtam le és a végtelenségig tudnám sorolni a pozitív hatásait, negatív pedig nincsen.

Jobb lett a közérzetem, a párom büszkébb rám, mint valaha és a szexuális életünk is sokat javult.


Ha akarod, szívesen segítek privátban!

2013. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem párkapcsolati szempontból érdekel mások véleménye. Engem degradálnak, azt a maréknyi kis önbizalmam is elveszik az ilyesmivel, ilyen egyszerű. Az utolsó mondatban benne van minden: napról-napra jobban érzem azt, hogy nem vagyok elég jó neki, gyötröm, kínzom magam, pedig sosem mondta, hogy fogyjak vagy valami. Ezen kattogok, ideges vagyok, a sírás kerülget szinte.
2013. aug. 12. 19:49
 5/16 anonim ***** válasza:

Ne is figyelj oda, hogy mit mondanak!

Irigykednek, ha vékony lennèl, akkor is lenne valami bajuk...

Az a helyes pasi csak téged szeret és te is őt és csak ez számít. :)

2013. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Macii ***** válasza:

ne hagyd, hogy más mondja meg, hogy mivel foglalkozz, hogy éld az életed, kivel, miként és hogy...

lehet a srácnak előtte modell féle bnői voltak, de rájött arra, hogy kb mindegyik egy kuka és nem akar velük huzamosabb ideig lenni, ezért dűlőre jutott, inkább van egy aranyosabb kevésbé modell alkatú lánnyal, aki szereti és akár képes leélni vele az életét, mint egy olyannal aki nem is tudja h mi a szeretet...

nekem is az olyan lányok jönnek be akiken van mit fogni, sportolok, de nincs kockás hasam se semmi, átlagos sörhasas srác vagyok

20f

2013. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne foglakozz azzal ki mit mond ,az emberek hülyeségeket beszélnek , felszinesek . Ha nektek jó együtt akkor az a ti dolgotok . Nem minden a topmodell külső . Azt meg ,hogy egy kapcsolat milyen azt a benne lévő két ember tudja , nem a kivülállók . Ne izgasd magad . :)
2013. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én speciel pont a húsosabbat szeretem.

"A csonton rágódjon a kutya" elven vagyok...

2013. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy mennyi kg és cm vagy? Csak, mert lehet, hogy nem is vagy duci, csak te tartod magad annak. Attól, mert nagyobb a melled, vagy kerek a popsid, nem feltétlenül vagy duci.
2013. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
170 centi körül vagyok, és 80 kiló. Mondjuk legalább arányosan oszlik el, meg tényleg baromi nagy a mellem. A hasam egész lapos, a combjaim sem rengősek, viszont a fenekem is nagy. Én elvagyok ilyen testben. Legalábbis addig elvoltam, amíg nem jöttek ezek a beszólások, ráadásul a hátam mögött.
2013. aug. 12. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!