Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nálatok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nálatok milyen gyorsan alakulhat ki szerelem? Létezik, hogy egy hét után azt mondjátok valakinek, hogy szeretitek? Mennyire lehet az ilyet komolyan venni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 12. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

en 1 honap utan szerettem bele egy lányba.

17/F



1 het azert meredek

2013. aug. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Létezik :) ha sok időt együtt töltöttetek, és végig jól éreztétek magatokat, akkor simán, persze ez egyén függő is. :)
2013. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3 másodperc:D
2013. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
a társkeresőkön 40 évnél idősebb férfiaknál simán...
2013. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem társkeresőn ismertem meg,és nem is 40 feletti.


Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 12. 20:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő.
2013. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az egyik exem egy hét után (egyetlen találkozás és egy heti chatelgetés után) mondta ki, hogy halálosan belém van szerelmesedve. Annyira nem hittem neki, meg nem bíztam a dologban, de végülis, ideig-óráig (fél évig) kitartott az állítása mellett. Aztán derült égből fasírt, megcsalt. Nem tudom, hogy most fél évig hülyített, vagy a másik csaj valamiben jobb volt, amitől azonnal kiszeretett belőlem, mindenesetre fél évig király volt minden. Van, mikor talán komolyan mondják egy hét után is.

Vagy láttál Így jártam anyátokkalt? Ted Mosby aztán gyorsan szerelmet vall, és komolyan is gondolja... Nem biztos, hogy ő az egyetlen ilyen.


De azért, ha nem bízol benne, még ne nagyon hagyd magad elkábítani ezzel a dumával. Lehet, csak megfektetni akar. Volt már ilyennel is "szerencsém". Adj még időt a dolognak, aztán nemsokára kiderül, hogy komolyan lehet-e venni, vagy sem.

2013. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én az ilyesmit fenntartásokkal kezelem. Ha nagyon sok időt töltünk együtt, akkor talán még el is hiszem, de egy hét alatt még igazán meg sem lehet ismerni senkit, és ha valaki nekem egy hét után vall szerelmet, akkor azt gondolom, hogy bárkibe beleszeretett volna, aki szóbaáll vele és egy kicsit is megfelel az elképzeléseinek. Az én fogalomtáramban a szerelem ennél jóval többet jelent.
2013. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálam még sose alakult ki.
2013. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A # 7 válaszadó esete is jól példázza, hogy aki ilyen könnyen esik szerelembe, az simán tud 1 hét, vagy 1 hónap után már másba szerelmes lenni...

Nálam a szerelem érzése (ami stabil és megalapozott) 3-6 hónap alatt alakul ki, észrevétlenül.

2013. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!