Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » BOLDOG házasok! Éreztétek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BOLDOG házasok! Éreztétek már akár hónapokra is, hogy nem bírjátok tovább párotok mellett, nem szeretitek már őt?

Figyelt kérdés

Elmúlt ez a rossz érzés? Visszatért minden a régi kerékvágásba?

Köszönöm a válaszokat!



2013. júl. 12. 07:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Igen!

Elmúlt, de biztos lesz ilyen még számtalanszor. :(

Ez van, ilyen a házasság.. Mióta vagytok házasok?

2013. júl. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk házasok! :)

Csak gondoltam házas emberektől okosabb válaszokat kaphatok, azért az mégis csak más... :)

2013. júl. 12. 07:45
 3/21 anonim ***** válasza:
Normális ez az érzés? Én sem vagyok házas még, de tartós kapcsolatban élek már lassan 3 éve, és néha én is azt érzem, hogy nem bírom tovább, aztán megint nagyon szeretek mindent, aztán megint kivagyok... de ez függ a hormonoktól is... és ha elképzelem, hogy együtt élünk, akkor az azért egy teljesen más szituáció. Ez teljesen normális?
2013. júl. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk még házasok, de együtt élünk, és én is szoktam így érezni. Ilyenkor előfordul, hogy megpendítem a szakítást, és másnap reggel már újra nagyon-nagyon szerelmes vagyok ^^ :) Nagy szerencsém van, hogy a vőlegényem elfogad a hülyeségeimmel együtt, ő tényleg egész életre tervez velem ^^ :)
2013. júl. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is úgy egy éve vagyok valakivel, de én akárhányszor ránézek, előnyt a boldogság és repülni tudnék. Egyfolytában ok élnénk egymást meg minden. De nyugi, ha tudod hogy szakítani akarsz, azt érezni fogod!!
2013. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

1 év még semmi!

Majd 4-5-10-20 év után válaszoljatok!

2013. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Amúgy mért lettem lepontozva?!

Mások éltek már 12 évet úgy, hogy végig minden happy volt?

2013. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Már szakítottam, de még aznap újra egymás mellett kötöttünk ki...azóta vegetálunk.

Tudom, hogy nélküle szörnyű, de amit most csinálunk, az sem egészséges.

2013. júl. 12. 08:29
 9/21 A kérdező kommentje:

A lepontozás nem tudom kinek a műve :(

Velem is volt már egyébként ilyen...teljesen hasznos választ írtam, erre lehúzták :/

2013. júl. 12. 08:30
 10/21 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint a 4-es. Mi sem vagyunk házasok, de néha úgy érzem, hogy elegem van. Főleg este, mikor fáradt vagyok, és inkább le kéne feküdni, nem pedig beszélgetni. Ilyenkor jövök a hülyeségeimmel. Ez főleg akkor szokott lenni, mikor meglátom az exét a FB-on, akivel együtt élt ebben a lakásban, ahol most is lakunk. Olyankor elgurul a gyógyszerem. Meg mikor a párom jön azzal, hogy találkozott az ex anyjával, hívott az ex apja, meg mikor kinyitom az ajtót, és az ex sógora áll az ajtóban. Olyankor néha legszívesebben szakítanék, úgy érzem, hogy nekem ez sok, nem kell, szinte utálom, hogy ilyeneknek tesz ki, de aztán elmúlik.
2013. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!