Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hazudott volna a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hazudott volna a pasim?

Figyelt kérdés

a pasim azt mondta,hogy nem tudja már hogy hogy rakta le a jogsit

amikor ezt megkérdeztem tőle akkor csak hebegett-habogott,aztán mondta hogy nem emlékszik,pedig pár éve volt

amúgy nem is láttam nála sosem a jogsit :/


lehet hogy nincs jogsija?


elfelejtheti ezt az ember?



2013. aug. 12. 23:19
 1/8 A kérdező kommentje:
2 éve rakta le elvileg a jogsiját,akkor meg már az gépen történt ha jól tudom és erre sem tudott válaszolni
2013. aug. 12. 23:22
 2/8 anonim ***** válasza:
mond neki hogy mutassa meg
2013. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy gyogyós. Üsd hátba egy szívlapáttal!
2013. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

oké az lesz :DD


amúgy amikor vezet azelőtt mindig iszik és ez neki tök normális

amúgy 21 éves

2013. aug. 12. 23:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Van neki...csak az ecserin vette :D
2013. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"amúgy amikor vezet azelőtt mindig iszik és ez neki tök normális"

Hogy mit csinál? Akkor is tök normális lesz neki, amikor a hibájából elgázol egy babakocsit toló nőt? Normális a barátod? Hagyd el a francba egy felelőtlen idióta emberrel vagy együtt mi a frász? Hát az a szívlapátos ötlet nem is volt olyan rossz! De ne hagyd abba az ütést 1 után!

Lassan 3 éve csináltam én is a jogsit és emlékszek rá viszonylag jól. Max részletek maradtak ki azóta.

2013. aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A rutin és a forgalmi vizsga nem gépen van.

15 éves a jogsim, de a vizsga útvonalára most is emlékszem.

Kérdezd meg, hogy mennyi pótórát kellett vennie és így mennyibe került az egész. Érdeklődj, mintha te is jogsit szeretnél szerezni!

2013. aug. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki vezetés előtt iszik az nem normális sőt hülye! Felelötlen barom nem kell a balesetlez a pia sajnos a nélkül is bekövetkezik saját magünk h***esége miatt vagy más miatt.


Én hivatásos buszvezető vagyok 26 évesen sosem ittam tegnap kaptam egy félliter házipálinkát ma reggel ittam belőle de csak egy korty volt nem vagyok nagy ivó utálom az alkoholt cola fanta almalé sió ez jöhet! :) Gondolom reggelre az a kis korty is ki megy belőlem amugy be rugva nem voltam sosem! :D


egy kortynak is kell 15 óra ugyhogy meg lesz ;)

Amugy én sok kategóriát csináltam a vizsga utvonalra nem emlékszem annyit tudok hogy ott a Hoffer Albert utcai pályán volt a rutin és a forgalmi vizsga is ott a környéken Gyál Vecsés stb... De a teljes vizsga útvonalja nem emlékszem.


Én az M kategóriát 2001 ben tettem és emlékszem hogy még annó tesztapos vizsga volt sőt 2003 A1 és 2004 ben a B katnál is tesztlap volt 2005 óta van számítógép mert a C+E és a D nél is már számítógépen vizsgáztam! :)


A barátod egy link ajjas disznó sajnos ! :(((

2013. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!