Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belenéztem a pasim telójába,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belenéztem a pasim telójába, kiderült, hogy hazudott, megmondjam neki? Mennyire gáz, hogy kutakodtam?

Figyelt kérdés
Éreztem, hogy titkolózik, hát belenéztem. Igen rosszul esett, amit láttam, a szemembe hazudott dolgokról, olyanok voltak leírva, amik nagyon rosszul esnek, és azért elég kemények. Kicsit megrendült a bizalom. Csak úgy tudom elmondani neki, hogy beismerem, hogy belenéztem a telójába, de félek, hogy ezen nagyon fel fog háborodni. Soha nem kutakodtam utána, de most éreztem, hogy átver. Mennyire gáz a kutakodás ilyen esetben? Ti megmondanátok, ha nagyon szemétül viselkedett veletek? Vagy mivel így meg ő háborodna fel rajtam, inkább őrlődjek magamban.
2012. jún. 8. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Sosem értettem, hogy a kompromittáló dolgokat minek kell tárolni a mobilon/gépen...
2012. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
mondd + neki
2012. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 TOMAtm ***** válasza:
0%

volt egy barátnőm aki belenézett a telómba.másnap már otthon ébredt,azóta sem találkoztunk.

azóta le van kódolva az SMS meg a hívásnapló is.

2012. jún. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elmondhatod.. Te legalabb oszinte lennel vele nem ugy mint o veled! Raadasul mas mod nincs hogy megbeszeld vele a dolgot, csak ha elarulod neki honnan tudsz egyaltalan arrol amit tett.. Maximum azt mondod egy kozos ismeros mondta a dolgokat de azt siman megcafolhatja azzal hogy biztos hazudik es ne higyj senkinek..:/
2012. jún. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Le volt jelszavazva, de egyszer otthagyta lezárás nélkül. Nem csalt meg, de tényleg nagyon rosszul esett, ami ott láttam. Arra lennék kíváncsi, ilyenkor felvállalható-e a dolog, vagy mennyire felháborító a másiknak, hogy belenéztem.
2012. jún. 8. 17:51
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, az a baj, ha nem mondom el, elbagatelizálja az egészet, pedig azért súlyos dolgok voltak ott.
2012. jún. 8. 17:52
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint például?
2012. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egy két csajjal iszonyat jóban van, bókolgat nekik, és nem mondta el, hogy találkoztak, a szemembe hazudott, mikor kérdeztem. Olyanokat ír nekik, amilyet még nekem sem mondott, pedig tudom, hogy szeret.
2012. jún. 8. 18:11
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Lehet szemétül hangzik, de minden pasinak van olyan csajos ügye amit titkol a barátnője előtt. Még a leghűségesebbeknek is. Egy egyszerű flört az a minimum :S
2012. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rendben, barátkozzon velük, ha muszáj neki, akkor visszafogottan flörtölgessen, de nekem ne hazudjon a szemembe. Ezt akarom megbeszélni vele, de nem tudom fel lehet-e vállalni egy ilyen kutakodást, mert az sem szép, tudom.
2012. jún. 8. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!