Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek tetszenek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Határozott, talpraesett, tudja, mit akar az élettől, s ezekért küzd is. Makacs, amit a fejébe vesz, és vágyik rá, azt véghez is viszi, küzd érte, nem érdekli, mi mások véleménye az adott dologról. Emellett nagyon életvidám, humoros, imádja a barátait, szeret társaságban lenni, pörögni, bulizni, nevetni és hülyéskedni, laza személyiség. Vagy inkább az ellenkezője imponál, a kissé esetlen, határozatlan lányok, akiket lehet úgymond formálni ilyen szempontból?
2013. aug. 13. 03:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudja mit akar az élettől nem egyenlő azzal, hogy minél hamarabb családot akar, minden pasit, aki flörtöl vele potenciális vőlegényjelöltnek tart, s nem kezd el egy év együttlét után házasságról, gyerekekről beszélgetni. Kisebb célokról van szó mondjuk, meg a karrierről.
2013. aug. 13. 03:20
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első verzióban lefestettél egy tökéletes NŐ-t
2013. aug. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

" nem érdekli, mi mások véleménye az adott dologról."


Ezen azért érdemes elgondolkoznod. Ez csak részben jó. Vagy még úgy sem.

2013. aug. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pasi, de szerintem a legtöbb megijedne, ha kapásból potenciális vőlegényjelöltnek tartanám.

Egyébként nincs gond a hozzáállásoddal, sőt, biztos, hogy sok pasi kedveli a határozott lányokat.

(viszont nagy százalékban ez az idősebb, 25+ korosztály, nem a tacskók.)

2013. aug. 13. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
oké, a kommentem elejét visszavonom, késő van már. :)
2013. aug. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem baj, úgyis az idősebb pasikra bukom, mindig ilyen 8-10 évvel idősebb barátom volt, pedig még most is csak 19 vagyok. :)
2013. aug. 13. 04:08
 7/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, szerintem az, hogy valakit nem érdekel, mi a véleménye másoknak arról, amit ő szeret/akar, nem feltétlenül rossz dolog. Nyilván van olyan dolog, aminél természetesen negatív tulajdonság, de semmi ilyesmire nem gondoltam. Tényleg leginkább karrier, hobbi, szabadidő, stílus témakörökben kell itt gondolkodni, semmi nagyobb, komolyabb dologról nincs szó. Itt vagyok például én. Az egész családom hosszú hónapokig azt szajkózta, ne menjek a Színművészetire, úgysem fognak felvenni... hát én mentem, és fel is vettek! :) Szóval sok esetben megéri kitartani az elképzeléseink mellett, nem szabad könnyen befolyásolhatónak lenni, és küzdeni is kell.
2013. aug. 13. 04:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyjabol a baratnom leirasa. 3 es fel eve egyutt <3


19F

2013. aug. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek egyébként! :)
2013. aug. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!