Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki, miért nem találkozhatunk minden nap?

Figyelt kérdés

A barátommal(20 éves, én 19) nyáron szinte minden nap találkoztunk. De már kissé unom, mert nem tudunk semmi újat mesélni a másiknak. Össze vagyunk nőve.

Az elején nagyon szerettem Vele lenni(most is, de már nem ugyanaz az érzés, vagy nem is tudom..), és már szinte menekülök előle.

A másik dolog, hogy nagyon rajong értem, úgy kezel, mintha én egy sztár, vagy hercegnő lennék, ahol nekem ez nagyon nem jön be. Verseket ír rólam, lerajzol, ami nagyon aranyos dolog, de az hogy minden napra jut legalább két vers...azért ez már picit sok. és unalmas.

Mindig minden rólam szól, ez így nem jó.

Ha minden nap találkozni kell vele, legalább csinálhatnánk olyan programokat is, mintha haverok lennénk, az az igazi. Hülyéskedhetnénk, vagy elmehetnénk szórakozni. De ehelyett egész nap mást sem csinálunk, csak fekszünk egymással szemben és arról "beszélgetünk", ki szereti jobban a másikat -.-

Bókolni is szokott, bár azzal is már "bombáz". pl. elmegyek hozzá, mondja, hogy "gyönyörű vagy". megköszönöm. bemegyünk a ház egyik helyiségébe, megint: "nagyon szép a szemed". megköszönöm. megkínál üdítővel, vagy kávéval és ismét: "imádom a mosolyod". nap végére már csak nyöszörögve mondom, hogy köszönöm.

Félek, hogy a túlzott rajongás miatt lesz idő előtt vége a kapcsolatnak. Pedig ő a világ legkedvesebb, legaranyosabb férfija, mindenki irigyel miatta. De sokan nem tudják, hogy ennyire túlzásba viszi a dolgot, úgy érzem kikerget a karjai közül. Hogy mondjam meg neki?

Párszor már adtam neki utalást, azzal, hogy:

Ő: történt valami érdekes mostanság?

én: tegnap egész nap együtt voltunk, azon kívül semmi érdekes.


Tényleg, mi történhet annyi idő alatt, hogy felkelek, kaját készítek, elmegyek hozzá/vagy ő jön, együtt vagyunk, elmegy/elmegyek, vacsorázok, alszok. Másnap ugyanez.



2013. aug. 13. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szeret, és te most felébred az az érzés, hogy megfojt ezzel o_O Ne hazudozz neki és az igazat mondd neki...
2013. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mond hogy te a bunkó srácokat kedveled :$


vagy küld el neki ezt a képet


[link]


rendes srác helyett írd hogy te

aranyos lány helyett meg hogy én

2013. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszintén. Esetleg megmutathatnád neki ezt a kérdést.


Az ilyentől egyébként én már rég falra másztam volna. Nem szabad minden nap együtt lenni, mikor vagytok akkor külön? Mikor van ő is a barátaival meg te is? És főleg, hogy csak fekszetek. Úristen. Nekünk emiatt ment tönkre a kapcsolatunk. Igaz nem töltöttük minden napunkat együtt, csak sokat, és akkor is csak feküdtünk. Ő ennyire nem vitte túlzásba a nyáladzást de monoton lett a kapcsolat. Kell néha olyat csinálni, hogy egy héten egyszer tali, akkor is elmentek valahova. Állatkert, mozi, színház, diszkó. Megvárni amíg hiányzik a másik. Így tényleg tönkre fog menni a kapcsolatotok.


És ne célozgass neki, a pasik nem értik a célozgatásokat. Tapintatosan és őszintén beszéljétek meg :)

2013. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!