Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek miért mondják még...

Szerintetek miért mondják még mindig az emberek azt hogy a Tv mondja meg azt hogy mit szeress?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert tényleg a tévé mondja meg.
2013. aug. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ezt te sem gondolod komolyan ugye?
2013. aug. 4. 10:24
 3/18 anonim ***** válasza:
Ezért nem szabad Smart (okos) tv-t venni :D
2013. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Dehogynem. A tévécsatornáknak remek lehetőségük van arra, h a közízlést formálják. Nem véletlenül mennek olyan szennyműsorok, mint győzikesó, Éjjel-nappal Budapest, stb. Szándékosan butítják az embereket.
2013. aug. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4

Pont egy ilyen hozzászólást vártam mint a tied.

A Tv-ben valóban csak azt nézhetsz amit adnak,nincs választásod.De az interneten bármihez hozzá juthatsz amihez szeretnél.

És mégis te vajon mit szoktál nézni az interneten?Tudományok?Tech?Vagy más egyéb intellektuális kategóriát?

2013. aug. 4. 10:46
 6/18 anonim ***** válasza:
De a tv előbb volt mint az internet, szóval ha elég sokat tv-zett korábban az ember akkor... de nem tudom minek magyarázom. Te mit szeretsz?
2013. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Tényleg...a tv előbb volt mint az internet.

Ennek az információnak a birtokában előtted még senki nem volt.

Én is tudom hogy az internet előbb volt mint a tv.

De az internet nagyon jól rávilágít arra hogy a tv nem azért azt adja amit ad hogy az embereket abban az irányba terelje,hanem azért azt adja amit ad,mert az emberek erre kíváncsiak.

De mivel az embereket ezek a f*oss műsorok érdeklik,amelyek árulkodnak az értelmi színvonalukról,és ők nem akarják bevallani hogy ilyen alacsony a színvonaluk(még maguknak sem)ezért a tv-t szidják.

2013. aug. 4. 10:58
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az emberek tudják hogy a tv előbb volt mint az internet, de a te példádból az is kiderül, hogy fogalmuk sincs mit kezdenek az információval. Hiába van tele az internet mindenféle jóval, azt fogják rajta keresni, amit a tv-ben láttak. Ha azonban az internet előbb lett volna a tv, szűknek érezték volna már eleve a tv adta lehetőségeket.
2013. aug. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyrészt én is tv-t néztem sokáig,mert bár már volt internet,nem volt még gépem sem nem hogy internetem.De amint hozzájutottam az internethez azonnal olyan dolgokat néztem és kerestem rajta ami érdekelt.

Másrészt a mai tinik többségének már megvan a lehetősége hogy válasszanak a tv és az internet között.Nekik valószínűleg az internet előbb volt mint a tv.Mégis ugyanazokat keresik rajta amit a tv-ben is adnak.

2013. aug. 4. 11:13
 10/18 anonim ***** válasza:
Én szinte egyáltalán nem nézek tévét. Ha nagy ritkán van is benne vmi értelmes műsor v film, azt is telerakják reklámokkal, és élvezhetetlenné teszik. Ezért pedig nem is azt keresem a neten, amit a tévében látok. Valóban szoktam egyébként tudományos témákat is olvasni, még ha hihetetlen is, h vannak még ilyen emberek.
2013. aug. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!