Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor nem is vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem is vagyok fontos neki?

Figyelt kérdés
Régebben flörtölt velem egy fiú, de volt barátnője és csak barátok lettünk. Mindig nagyon aranyos volt velem és én beleszerettem, de mostanába sose keres. Ez most akkor mi volt? Nem is akart barát se lenni? Vagy csak most el van foglalva a sulival és nem ér rá?

2013. aug. 13. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
És mi ezt honnan tudjuk?
2013. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kéne megkérdezni :D
2013. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szórakozott. De látom te sem tudod felfogni, hogy a flört nem jelenti azt, hogy érdekled.
2013. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3# tud valamit :D
2013. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig olyan jókat beszélgettünk, elmeséltük egymásnak a titkainkat is. Nem merek rákérdezni, mert félek, hogy jönne azzal, hogy "van barátnőm" ami érdekes módon eddig nem volt neki kifogás.
2013. aug. 13. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ha de neked sem volt kifogás, pedig az kellett volna, hogy legyen.... Örülj neki, hogy nem keres, biztos nem örülnél neki, ha melletted is ilyeneket csinálna más lánnyal
2013. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy van barátnője, miért lenne kifogás?

Nem kifogás van, hanem nyafogás, lépj tovább!

2013. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!