Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fontos a méret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos a méret?

Figyelt kérdés
csak azért írtam ki, mert mindennap 20x jön egy ilyen kérdés, gondoltam én se mardjak ki

2013. aug. 8. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:

nem tudom :(

szerinted az? :)

2013. aug. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen. :D
2013. aug. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Általában akinek kicsi az azt mondja nem akinek nagy az aztmondja igen.
2013. aug. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A túl kicsi vagy túl nagy méret problémákat okozhat a szexben. Amúgy nem fontos, illetve inkább önbizalmi kérdésben fontos nem a testi érintkezésben.
2013. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És hozzátenném hogy nem azért mondom hogy nem fontos mert nekem kicsi van. Ugyani az enyém 19,5 cm és még soha senki nem mondta hogy azért volt jó velem mert nagy. Sőt volt akinek nem tetszett hogy ekkora és visszautasított.
2013. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem el, h a csajnak mindegy, h 5 centi vagy 18 cm.

Szerintem ha választhatnának a nők akkor 16-18 centi alatt nem nagyon kérne senki...

2013. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség. A nők nem a péniszméret alapján szokták kiválasztani a partnerüket.
2013. aug. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván egy 5 cm mikropénisz n elég a szexhez de ha arról van szó, hogy van egy jóképű izmos testű fickó 13 cm hosszú farokkal azt sokkal jobban preferálják a nők mint egy csúnya arcú punnyadék alkatú fickót akinek 18 cm hosszú.
2013. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, de ha van egy jóképű, izmos 18 centis farkú pali akkor ő visz mindent:)

Nem a 13-as

2013. aug. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!