Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti, ha elélveztek akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti, ha elélveztek akkor milyen messzire spriccel el a spermátok?

Figyelt kérdés
köszi előre is a válaszokat, azt is írd le hogy mekkora a farkad, és a korodat
2013. aug. 13. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A sperma kb 60-65 km/h-val hagyja el a péniszt (kezdősebesség; Vo)


A ferde hajítás alapján írj fel rá egy mozgásegyenletet és megtudod h milyen messzire spriccel el.

2013. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De vedd figyelembe a gravitációs vonzást meg a légellenállást is, na meg azt is, hogy anyád bármikor benyithat ;)
2013. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A ferde hajításban benne van a gravitáció, a légellenállás elhanyagolható, jóllehet a sebesség négyzetével arányos.


Anyád meg ha benyit, rádüvölt: - Kisfiam, ez volt az utolsó húzásod!

- Igen mamaaaahhhh!

2013. aug. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem szinte semennyire, csak kifolyik. Persze ha napokig nem nyúlok magamhoz akkor az első egy-két löket az eljut néhány centire.
2013. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyszer már írtam ide, hogy ha nagyobb távolságra vágytok, akkor irány a Kilimandzsáró csúcsa, és akár 8 kilométerre is elköphet a kukacotok. Sőt, ha a szél is besegít, még a vízszintes távolságot is hozzá adhatjátok.
2013. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
olyankor jobb ha nem állnak elém...
2013. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van, hogy semennyire, csak kifolyik, ha mondjuk több nap kihagyás után szexelek akkor viszont elég messzire is elspriccel.
2013. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hát volt hogy több mint másfél méterre elküldtem , de amúgy változó



17/f és egy laza 17-18centi

2013. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
18-20 méterre is elspriccel, az erkélyről szoktam lövöldözni
2013. aug. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha hosszasan izgatom magam kb 50cm-re. De egyébként van hogy csak kicsordul, vagy 10 cm-re.
2013. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!