Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit éreztek amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit éreztek amikor elélveztek?

Figyelt kérdés
nem a testi jelekre vagyok kíváncsi, hanem arra hogy milyen érzés nektek?
2010. márc. 14. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan mint ha ezernyi kicsi hanga rágcsálná belülről a csiklóm.
2010. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*hangya
2010. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet leírni vagy elmagyarázni...

kicsit olyan, mint a tüsszentés előtt. iszonyat jó, amikor érzed, hogy fokozatosan elér az édes élvezet.

jaj de megjött a kedvem a dugáshoz!

2010. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
orgazmust:)
2010. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet leírni...Megfogalmazhatatlanul jó érzés, amibe a lábam is beleremeg...Először csak érzem, hogy egyre jobb aztán mint egy hatalmas robbanás, elélvezek és szinte azt sem tudom,hogy fiú vagyok-e vagy lány...:)

Nekem is megjött a kedvem!:)

2010. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és pasim pont most utazott el! hihetetlen... : D
2010. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én nagyon boldog vagyok utána és úgy érzem közelebb kerültem a férfihoz, de lehet azért mert ez ritkán történik.
2010. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!