Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon szerelem? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon szerelem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szerintem az...de mindenhol azt olvasom, hagyjuk már 13 évesen...de inkább leírom, hogy miről is lenne szó... Szóval ma történt. Ugye nyár van, már vagy 3 hónapja nem láttam, csak facen beszéltünk június közepétől. (osztálytársak vagyunk és tetszik nekem már jó rég óta..) ma viszont lementünk a barátnőimmel a boltba és összefutottunk Vele. Amint ránéztem a gyomrom összerándult, szívem elkezdett gyorsan verni. Alig bírtam köszönni, köszöntem neki: Szia...rám mosolygott, majd visszaköszönt, visszamosolyogtam...wááá ahogyan írom nevetnem kell :) soha de soha nem éreztem ilyen mértékben, hogy dobog a szívem, mint akkor. :) sohase néztem ennyire mélyen a szemébe...:) na mindegy... szóval véleményetek? :)

2013. aug. 13. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
elég valószínű :)
2013. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
amúúgy 13/L :)
2013. aug. 13. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
igen :) 13 évesen is szerelmes lehet bárki, annyi a különbség, hogy ez majd mást fog jelenteni 20 évesen, és 40 évesen is :)
2013. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ez szerelem! Én is az vagyok, de nem gyengén :D Egyébként én is 13 éves vagyok és akibe szerelmes vagyok az az évfolyam társam :)) 13/L
2013. aug. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!