Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt nem értem. Hogy lehet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem értem. Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy fullos csaj. 10/10-es. Magas, vékony, modell alakkal. Gyönyörű arc, kék szemek, hosszú szőke haj. Kedves, vicces, van önbizalma, tudja, hogy kell levenni egy fiút a lábáról. Mégis csak flörtöl, egy barátja volt eddig és szűz. Miért van ez?

2013. aug. 13. 20:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mert,nemköveti a mai riban*os viselkedést...:D
2013. aug. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ajjjajjaaj :D

Jól hangzik... Egyébként honnan tudod ,hogy szűz? Mert nem olyan biztos az.

2013. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy csak eljátssza az érintetlen hercegnő szerepet. Nem hiszem, hogy elmondaná neked,hogy " már tizen megfektettek".
2013. aug. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ígyvan velem egyszer volt olyan ,hogy még a csajt sem ismertem aztán már ezt hallottam róla ,hogy "fúúú szűzk**va, lehetetlen megdugni " tényleg mindenki ezt mondta ...aztán tök simán megvolt és mégcsak nem is volt szűz az száz .

utána meg nem akarták elhinni nekem és rajtam röhögtek ,hogy micsoda kamus vagyok :D mondom anyátok

2013. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem nem maga a csaj mondja, hogy szűz.
2013. aug. 15. 19:25
 16/18 anonim ***** válasza:
mert ezt más mégis honnan tudná biztosra?
2013. aug. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert én mondtam meg neki.


(üdvözlettel a lány nőgyógyásza, aki szeretne névtelen maradni, amiért megszegte az orvosi titoktartást)

2013. aug. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó kicsit felpontoztalak,remélem nem haragszol:)
2013. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!