Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Kivel történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Kivel történt már meg, hogy letagadta a szexet, mert égő volt a csaj? Esetleg lehet részletezni minimálisan.

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem ebben a formában nem,viszont olyan volt,hogy nem reklámoztam a dolgot annyira.


Jól néz ki,viszont szó szerint egy paraszt :D

Abszolút nem tudja mikor hogyan kellene viselkednie.Amikor először találkoztam vele(közös ismerősnél grill partyn)akkor 20 perc beszélgetés után azt mondta,hogy nem szereti lenyelni,mert utána hányingere van.Meg hasonlók...


Szóval addig jó nő,amíg meg nem szólal :D

2013. aug. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Velem volt. Annyira részegre ittam magam, hogy nem tudtam, hol vagyok, a csaj meg elkezdett nyomulni. Alig emlékszem rá én is, viszont az emlékképek között szerepel az, hogy nem tudott smárolni, szőrös volt ott lenn, reggel pedig, amikor megláttam az ujját, és elrémültem, akkor közölte, hogy az a vőlegényétől van, 3 éve együtt vannak, és még fotót is mutogatott. Utána meg közölte, hogy nagyon jót dugtunk, és kölcsönkért egy könyvet, hogy majd a következő közös egyetemi előadásunkon visszahozza. Kivülről még elmegy a csaj, de amúgy... :S
2013. aug. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!