Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett a vilaggal? Miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett a vilaggal? Miert kell ilyen pasi a csajoknak, es miert kell ilyen csaj a pasiknak?

Figyelt kérdés
Evek ota ismerek egy csajt, nagyon szep, jol oltozik, aranyos, beszedes, egyaltalan nem buszke, igaz mukormei vannak, gyakran jar magassarku cipoben, miniszoknya stb.... es tegnap meglattam egy pasival, es ki voltam akadva. A pasi magas, jokepu, jo a teste, penze van, BMWje, de egy pocs, kihasznalja a csajokat, szediti oket. Miert kell egy rendes csajnak egy ilyen pasi es forditva.
2013. aug. 12. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a BMW képes áthatolni a rózsaszín ködön!
2013. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert: "magas, jokepu, jo a teste, penze van, BMWje"
2013. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez megint annyira 'tipikus' kérdés, hogy szerintem kamu.
2013. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Miért ki jöjjön be nekik az alacsony, csúnya, rossz testű csóró? Neked is a leírásod alapján ez a magassarkús műkörmös plázacica wannabe tetszik...
2013. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy felszínes hányadék világ. És ez még korántsem a mélypont. lesz ez rosszabb is 20-30 év múlva.
2013. aug. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A csajoknak a jóképű és gazdag pasik kellenek, a pasiknak a normális csajok. Ez a világ rendje.
2013. aug. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4es! en nem mondtam, hogy plazacica a csaj
2013. aug. 12. 13:59
 8/13 ASOT ***** válasza:
Már megint csak a rinya.
2013. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mi lett a világgal? A jóképű, jó testű, gazdag pasikat régen is sok lány szerette, főleg ha "szédíteni" is tudtak, a szexi, szép lányokat pedig sok pasi. A világ mindig is így működött.
2013. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
óóó az a fránya média...
2013. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!