Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne elűzni az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne elűzni az egyik barátomat?

Figyelt kérdés
Ilyen késő órán sajna ismét meglátogatott Unalom. Pedig már annyiszor mondtam neki, hogy engem hagyjon békén. Sajna nincs mit tenni. Ötletek esetleg? 16/L :DDD

2013. aug. 14. 00:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szólhatsz még egyszer vagy esetleg fenyegesd rendőrséggel akkor talán leáll ha nem még itt az én módszerem
2013. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Engem már nem érdekel, az álom már úgyis sikeresen kiment a szememből :) Majd legközelebb visszakapja természetesen amit ajánlottál azzal a zenével
2013. aug. 14. 01:08
 13/16 anonim ***** válasza:

Ebben pedig az a jó h ha már azt hiszi lelassul felgyorsul a zene.Ha külön szivatni akarod akkor system of a down

https://www.youtube.com/watch?v=CSvFpBOe8eY&feature=youtube_..

2013. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Milyen műfajú zenét hallgat?
2013. aug. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ha hiszitek, ha nem ugyanazt hallgatta amit előtte linkeltek :) System Of A Down - Chop Suey!
2013. aug. 14. 22:48
 16/16 anonim válasza:

hivj rendört a szomszédre csendháboritásér

a másikra meg zaklatásér

2013. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!