Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátomat. és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat. és nem tudom mit akarok. Mi legyen?! Ne oltsatok légyszi

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja hogy együtt vagyok a barátommal és megcsaltam...

Elkezdtem találkozgatni egy másik pasival és annyira szimpatikus volt hogy újra és újra találkozni akartam vele...és hát lefeküdtünk.

Most viszont úgyérzem nem tudok dönteni,és a barátomat sajnálom mert annyira rendes velem én viszont megcsalom..

Ilyenkor mi van? Mit tegyek?! Elmondjam a barátomnak vagy tartsam titokban?! A másikkal is olyan jól érzem magam és fogalmam sincs mit tegyek kivel legyek..

Lehet gyerekes vagyok de most ezt jól megcsináltam magamnak..

Ne oltsatok légyszi hanem segitsetek..

18/L


2013. aug. 4. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Válassz, vagy az, vagy semelyik, és mindkettőnek bevallod a dolgot.
2013. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ne oltsunk,,,,?? dee megérdemled. A normlis pasikat az ilyen nők teszik tönkre. Segitsünk??? Hogyan???? nem dönthetünk helyetted.
2013. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Na, ezért nem bízom én a saját barátnőmben.

Rendes veled, és megcsalod? Basszus ha szereted nem kell más, nem csalod meg, ennyi. Mondd el neki, ha úgy hozza a sors szakítsatok. Jobb, ha tőled tudja meg, mint mástól, és minél hamarabb mondd el neki! Te voltál a hülye, te csaltad meg őt, hagyd, hogy hagy döntsön ő!

2013. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem tudok mást mint oltani, az a legnagyobb problémád hogy melyiküket válaszd? Barátodnak mondd meg hogy nem azt érdemli aki te vagy mellette hanem jobban és szakíts vele. A következményeket vállald, ha meg a másik srác összejönne veled akkor hajrá. Bocs
2013. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Rendes veled, akkor miért csináltál ilyet? Szereted? Kötve hiszem :) Igen, mondd el a barátodnak, és a másik srácnak is. Úgy vélem, mindenki megérdemli az őszinteséget, fölösleges eltitkolni, minden kiderül egyszer.

Azt tanácsolom, hogy miután elmondtad szakíts vele, hidd el jobb lesz neki nélküled(bocsi a kifejezésért) :)

Már bocsi, de nem értem miért csinálnak ilyet az emberek, le tudnád írni, miért csináltad ezt a barátoddal? :)

2013. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Még van pofád olyat kérni, hogy ne oltsanak?:D szerintem rohadt szánalmas vagy inkább magadtól kérj bocsánatot mert röhej vagy.
2013. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Nos én azt mondom h másik palival közöld h stop.... ő am tudja h neked van pasid?

Az új jelölttel fejezd be a dolgot...akármennyire jo....és nagyon gondolkozz el magadban h mit tettél..

Ha meg rájöttél h a barátodat nem szereted...akk ne hülyítsd őt!

2013. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

a válasz az hogy egy r ibanc vagy

szerelemből kéne összejönni valakivel és utána nem félredugni

2013. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Ne csináld már! Ez komoly? Hogy tehettél ilyet? HOGY? Komolyan mindjárt elsírom magam.
2013. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én ha az egyetlen szerelmemet megcsalnám,én megölném magam!Jobban fájna nekem mint neki.,Soha az életbe nem csalom meg őt mert nagyon szeretem!Nem érdemli meg és nekem nem is kell más!!

Te nem szereted a pasidat ezért megcsalod,hagyd ott mert egyálltalán nem te vagy a nekivaló.Ez undorító!

2013. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!