Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már hogy ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már hogy ezen az oldalon olyan sráccal "találkoztatok" akire azt lehetett mondani hogy bejön nektek?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert jó pár képet kaptam már és sajnos nagyon messze állt mind attól a kategóriától amire azt mondom hogy: Ez igen! :D Ők csak engem találnak meg vagy nálatok is ez a helyzet? (Tudom h nem társkereső, de érdekelnek a Ti tapasztalataitok)Köszi 21/L

2013. aug. 14. 16:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%
kicsit beképzelt vagy :/
2013. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok mútlkor kiírtam 1 kérdést h h nézek ki küldtem nekik képet kb 10 ből 0 mondta h rossz mindenki csak jót mondott rám:D:D
2013. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi vagyok, hogy nézel ki, hogy neked senki sem jön be, viszont neten ismerkedsz...
2013. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beképzelt, nem tudom ezt miből állapítottad meg mikor nem is ismersz! És a kérdésre kérek választ nem véleményt kértem úgy hogy azt sem tudod ki vagyok!
2013. aug. 14. 16:07
 5/29 anonim ***** válasza:
#2 Ebből ne indulj ki, itt senki sem akar priviben megsérteni. Nekem is 10-ből 8 azt mondta, hogy helyes vagyok, 2 meg azt, hogy teljesen átlagos. Na most akkor mi van?
2013. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedem! csak kérdést írtam ki és volt olyan aki kérdezés nélkül már küldte is a képet magáról!
2013. aug. 14. 16:08
 7/29 anonim ***** válasza:
nem csak ebből indultam ki múltkor is mentem a kórházba azt mondta a kórházas csaj h jóképű vok...amúgy meg van aki megsértene itt hidd el sok itt a bunkó ember...
2013. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg sok itt a bunkó ember! De hogy a kedves első kérdező is lássa h nem vagyok én olyan beképzelt, kaptam egy képet pár perce és azt kellett h mondjam: nem rossz! Akkor csak van itt normálisabb is csak ezek szerint eddig engem elkerültek! :D
2013. aug. 14. 16:14
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Válogatós vagy külsőre, ahogy a legtöbb lány.
2013. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Volt, hogy hosszasan elbeszélgettem velük, de mikor már megláttam őket.. uhh. Sok sráccal beszélgettem már, de egyetlen egyre sem tudtam eddig azt mondani, még annyit se, hogy átlagon felüli.
2013. aug. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!