Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha egy srác ír nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác ír nektek vagy esetleg leszólít, hogy milyen szépek vagytok, és tegyük fel a srác is bejön nektek, akkor mit szoktatok mondani?

Figyelt kérdés

Esetleg, hogy te is jól nézel ki, vagy te is helyes vagy.... ?

Fiúk is írhatnak, hogy nekik mi esne jól ;)


2013. jan. 12. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szoktam, hohy köszi, ilyenkor megkérdezik általában, hogy én mit gondolok róluk, erre mondom, hogy te is helyes vagy.
2013. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én pirulós vagyok, szóval ha ilyen szituációba keveredek, csak pirulok és megköszönöm.
2013. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! =)
2013. jan. 12. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem egyszer volt olyan, hogy olyan szólított le, aki bejött. Akkor nagyon pocsék napom volt, sírás határán voltam, így leráztam szegényt. :(

Inkább nálam 20 évvel idősebbek szoktak kezdeményezni, ami elég érthető módon elutasítsra kerül.

2013. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen velem többször is, igazából nekem gyanús mindig. csak pislogok mint a béka :D általában a pasik nem szoktak csak úgy ilyeneket odaejteni, nekem gyanús és bizarr. Ha tetszel valakinek igazán, az nem szokott így nyomulni.

26L

2013. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!