Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Chaten való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Chaten való beszélgetésről ismeretlenül?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot chaten, perverz volt,aztán egy idő után én is, igazából teljesen ismeretlenül vagyunk. Viszont úgy gondolom,(és nem amiatt mert ismeretlenül)hogy ezzel nem követtem el hibát, mert lehet, nem tudok róla semmit, és lehet másnak adja ki magát, de amennyit megismertem belőle egy tök jó ember. Ez a kapcsolat nem konkrétan szexchat,vagy hogyan fogalmazzam, hanem olyan mintha a barátom lenne, és (akár fiú barát,akár pasim), ez kicsit mélyebb.

Szóval beszélünk mindenről, nyugtat,és nagyon szépen, helyesen, vesszőre,pontokra figyelve ír, és mindig keres, bókol,látatlanul is. Egyszer nem említette,hogy küldjek képet erről-arról, ha fáj valamim mondja,hogy feküdjek le, ne megérti, nem szeretné,hogyha rosszul érezném magam.


Ilyen helyzetben, hogy vélekednétek magatokról? Leginkább úgy,hogy azért nem normális ez már? Vagy igazából kötöttünk egy 'mindeset' viszonyt?:)


2013. aug. 14. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Egyiket sem! :D
2013. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eleve nem kezdek beszélgetésbe elegyedni egy ismeretlen fiúval úgy, hogy egyből a szex a téma. nálam az már veszett ügy.
2013. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:D Rossz helyre tettem fel a kérdést:D. Itt eddig bármit olvasok, elpoénkodják, 1-1 nagyon szerencsés kérdező akad, akinek rendesen válaszolnak.


Utolsó: Köszönöm. Igen ismeretlen, de mivel ismeretlen oldalra mentme fel, számításba volt,hogy ismeretlenekkel fogok beszélgetni:). Szóval ez innentől nekem még nyert:)De köszönöm

2013. aug. 14. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Találkozz vele.
2013. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gergő9

Az üzenet címzettje: Ismeretlen kérdező

Az elküldés időpontja: tegnap 23:36

Az üzenet oka: A kérdés: Mit gondoltok Chaten való beszélgetésről ismeretlenül?

Az üzenet témája: zzzX

Az üzenet szövege: Szia! Mindez, hány évesen? Azóta hol tartasz vele, írtok még egymásnak? :D '


16évesen, igen még beszélgetünk mondjuk. Azért nem írtam vissza privibe,mert ott másokkal úgy beszélek,hogy tudják kivagyok:D

2013. okt. 2. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!