Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mi az oka annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi az oka annak, hogy még véletlenül sem néztek rá? Gyűlöltetek már valakit teljesen ismeretlenül?

Figyelt kérdés
Egy pár barátommal beültünk egy kávézóba tegnap és később leült pár srác a csoportból hozzánk. Az egyikük egyszerűen nem nézett rám. Nem is szólt és feltűnően egyszer sem láttam, h rám nézett volna. Az egyik barátommal beszélt, aki pont mellettem ült, meg úgy kb mindenkivel, de egy pillanatra sem vett észre engem. Ez egyrészt azért furcsa, mert nem ismer, tehát nem lehet az az indok, hogy utál, és ezért. Másrészt általában azt szoktam meg, hogy néznek a fiúk (nem, nincs kirakva a mellem, nem azért), de ne gondoljátok, hogy az önérzetemet sérti az eset (nyilván azt is kicsit), hanem értetlenül állok a szituáció előtt. Amikor én beszéltem a többiekkel, ő a poharába bámult. Egyetlen pillanat volt, amikor majdnem felborította a poharát, én meg mondtam valami poénosat, amin nevettek, akkor láttam, hogy rám nézett. Elköszönésnél is csak futólag köszönt és semmit nem tudtam kiolvasni a tekintetéből, maximum közönyt. Létezik olyan, hogy utáltok valakit teljesen ismeretlenül?

2012. ápr. 6. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:

1. bunkó

2. nagyon csúnya vagy és rád sem tud nézni.

2012. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát most képzeld csak el egy olyan srácnak az önérzetét, akire ilyen kávézós helyzetekben egy csaj sem néz rá soha, hacsak nem mond perverz vicceket.
2012. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Kicsit talán el vagy szállva magadtól. Képzeld, nem körülötted forog a világ.
2012. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az, hogy bunkó, meg se fordult a fejemben, pedig tényleg ez lehet a válasz. :) köszi. :)

a második alternatíva az ki van zárva. :)


ma 21:24 - várj, ezt nem értem. én ránéztem és különben is egy normális önkritikával rendelkező pasi volt. :)

ma 21:25 - ezt semmiképpen nem gondolom. :) de attól még értetlenül állhatok az eset előtt, nem?

2012. ápr. 6. 21:27
 5/9 $ € Ž ***** válasza:
100%

Ilyen már volt velem is. Mármint a fiú szemszögéből. Hogy mi lehet az oka?


Egyrészt lehet, hogy volt barátnője, és a haverjaival akart dumálni, nem egy tök ismeretlen csajjal habogni.


De a legvalószínűbb, hogy úgy gondolkodik, ahogy én vagyis:


Nem kezelem különlegesként a lányt csak azért, mert jól néz ki. Lehet, hogy teljesen érdektelennek nézel ki, ez esetben nem néznélek. Tehát nézhetsz ki jól, ha a szemedben a kávézó szemközti fala tükröződik csak, akkor nem foglalkoznék veled.


De látszik, hogy téged körülugráltak mindig is, ki volt nyalva a segged. Na akin ez látszik, azt végképp le szoktam szarni, hogy miért? Hát látod. Felkeltette az érdeklődésed. Ugyanígy felkeltem én is a körülrajongott lányok érdeklődését.

2012. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Egyrészt lehet, hogy volt barátnője, és a haverjaival akart dumálni, nem egy tök ismeretlen csajjal habogni. " - persze, ez tök érthető. Csak az tűnt fel, h feltűnően "semmibe vett".

"Nem kezelem különlegesként a lányt csak azért, mert jól néz ki. " - ez teljesen rendben is van, és akkor reagálnék az utolsó mondatodra is, amiben azt írtad, körbe vagyok rajongva, meg ilyenek. Ezt cáfolnám. :) Soha nem voltam körbeugrálva, én inkább az a jófej lány vagyok, aki folyton vicceseket mond. Soha nem volt "rajongótáborom", mert nem vagyok az a nagyon lányos lány, tudod tökéletes sminkkel/hajjal/ruhával. Félre ne érts, tisztában vagyok mind a külső, mind a belső tulajdonságaimmal, ugyanúgy, ahogy a hibáimmal is és a rettentően idegesítő szokásaimmal, de mindig tetszettem valakinek/valakiknek, mert kicsit más vagyok, mint a többi lány. De tényleg jó a taktika, mert elkezdett járni rajta az agyam. :D Fordítva gondolod beválik? Ha te egy olyan pasi vagy, aki sok lánynak tetszik, feltűnik neked az a lány, akit láthatóan hidegen hagysz? :P

2012. ápr. 6. 21:48
 7/9 $ € Ž ***** válasza:

Nem, mert én fiú vagyok, én nem hunyászkodom meg senki előtt, ha nem érdeklem, akkor nem érdeklem. :D


Amúgy tényleg ez az igazság.


Egyébként akkor miért zavar ez az egész, ha nem vagy hozzászokva a rajongáshoz? Akkor nyilván volt már olyan fiú, aki nem vett rólad tudomást. Tehát akkor mi a gond?


Én itt ellentmondást érzek.

2012. ápr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, egy csomóan "nem vesznek rólam tudomást", bár ez így hülyén hangzik. :D Az a gond, hogy ha egy társaságban vagyok, akkor mindenkivel foglalkozom. Attól még, hogy beszélek egy sráccal, és a szemembe néz, nem következtetek rá, hogy "biztos bejövök neki". Dehogy, ez így természetes. De valószínűleg igazad van, túl nagy jelentőséget tulajdonítok ennek az egésznek. Szerintem van barátnője és hidegen hagyja más lányok társasága. Mindenesetre szeretnék egyszer egy olyan pasit párnak, akit mellettem hidegen hagynak más lányok. :P
2012. ápr. 6. 22:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak nem érdekelted.
2012. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!