Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés szerelmesnek lenni? 20/l

Figyelt kérdés
Volt már több kapcsolatom is (5-6), de sosem éreztem még azt a bizonyos szerelmet, mint mások, például nem jelentkezett nálam a "rózsaszín köd", nem egész nap rá gondoltam, nem rándult görcsbe a gyomrom, mikor megláttam, nem hiányzott annyira, hogy szinte fájt, nem dobogott így meg úgy a szívem, mikor stb stb stb. Általában ilyenek írják le a szerelmet, de nálam semmi ilyesmi nem volt sosem. Egyszerűen csak jobban tetszett a fiú, mint más, belsőleg normálisabbnak gondoltam, mint mást, és jól éreztem magam vele, szerettem őt, de szerelmes még sose voltam. Azon is elgondolkoztam, hogy talán nálam ezt jelenti a szerelem. Ezért vagyok arra kíváncsi, hogy ti mit éreztek olyankor, mikor szerelmesek vagytok?? Van aki hasonló cipőben jár, mint én? Vagy nálatok más?
2013. aug. 15. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én egyetlen egyszer voltam szerelmes idáig. Azóta egyszer sem. Nem akarok az lenni meg nem is tudok. Már van egy férjem, őt mindennél jobban szeretem, de nem vagyok szerelmes.


34/N

2013. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet voltál szerelmes, csak nem tudod definiálni.
2013. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam olyan, mint amilyennek mások leírják.Egész nap ő jár a fejemben, hiányzik, mindent megtennék, hogy vele lehessek, nem számítanának a körülmények.És ha még viszonzott szerelem lenne...Akkor olyan jó lenne :)
2013. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Lehet.. Egyszerű erős szimpátiát éreztem az eddigi barátaimmal szemben, meg persze vonzódtam hozzájuk testileg, szellemileg egyaránt, de sok mindent előrébb helyeztem az életemben, például a családomat.
2013. aug. 15. 13:54
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül, sőt nekem barátnőm sem volt :) ennyit erről... 19/F


Egyébként annyit tudok mondani, hogy egyszer biztosan érezni fogod, ezt nem lehet definiálni, érezni kell, és megtapasztalni :)

2013. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem reggel, ...

Szerelem délben, ...

Szerelem este, ...

Szerelem egész álló nap... ezt az átkozott vízcsapot!

2013. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én most is az vagyok, de sosem fogom őt többé látni :/

29 F

2013. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok a párommal. Már két éve együtt vagyunk, imádom őt, ő is imád engem. De sosem érzékeltem semmifajta rózsaszín ködöt, bár hiányozni iszonyatosan tud a lénye, de ettől függetlenül mindig is reálisan közelítettem meg a dolgot. Pedig hatalmas romantikus álmodozó vagyok... nem értem. Sokáig dühös voltam, amiért nincsenek pillangók, nincs az a varázs, amit mások emlegetnek... legalább 1 teljes évig csak őrlődtem. Arra gondoltam, be kellene fejeznem ezt a kapcsolatot, mert úgyis jön majd más, akiért el fogom veszteni a fejemet. De aztán megpróbáltam máshogy megközelíteni a helyzetet, és rájöttem, lehet, hogy szerelmes vagyok, csak nem a fellángolós fajtából. Tényleg imádom a barátomat, ő egy olyan férfi, akivel együtt le tudnék élni egy életet, és nagyon összeillünk. Nem szenvedek mellette, mint sokan mások a "szerelemben", leginkább a biztonságot és a stabilitást érzem. Ha egyszer valaha szakítunk is, sosem fogom megbánni, hogy vele voltam először, mert rengeteg mindent megtanultam. Ha pedig együtt maradunk, annál jobb.
2013. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az igazi szerelem nem a rózsaszín köd.

Én akkor jöttem rá, mikor megismertem a jelenlegi párom. Soha előtte nem volt senkivel hasonló:

Lett egy ember, akit életemben először magam elé helyeztem. Máskor mindig önző voltam, saját érdekeimet néztem. Mióta őt ismerem, mindennél fontosabb, bármiről legyen szó nekem ő az első saját magam a második.

Ebből tudom,hogy nagyon szeretem.

Persze azért a többi is igaz rám, amit leírtál, de egy igazi szerelem nem a rózsaszín ködről szól, legalábbis nem sokáig tart. És nem is mindenki tudja meg élete során, hogy mi is az igaz szerelem.

2013. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és azt is, hogy ilyen hosszan leírtátok! :)
2013. aug. 15. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!