Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy viselkedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy viselkedtek, amikor zavarban vagytok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 16:39
 1/4 anonim válasza:
feszülten:):D
2013. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha bejön egy lány odamegyek hozzá beszélgetni, de mindig erősen dobogni kezd a szívem. Pedig tök nyugodt vagyok, nagyon utálom ezt.


Talán azért, mert az első benyomás fontos, ezért megválogatom a szavaimat. Mondjuk ezt az idegességet alkohollal szoktam elnyomni, utána megy mint a karikacsapás :D Főleg hogy beszélhetek hülyeséget, elnézik mivel ittas vagyok.

2013. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hebegek habogok
2013. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismeretlenek körében próbálok koncentrálni. Kívülről alig látszik valami, talán picit jobban élesebbek az első reakcióim, de belül teljes káosz van.


Ismerkedés közben, valószínűleg kívülről úgy nézek ki, mint aki most szökött az elmegyógyintézetből, belülről meg, mintha betonban úsznék.


Ismerősök körében megpróbálok egy feszültség oldó viccet, ami engem tüntet fel kellemetlen színben. Ha mindenki röhög, akkor vége a zavarnak és nyertem, ha nem, akkor meg úgy is mindegy.

2013. aug. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!