Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor viselkedtek így, zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor viselkedtek így, zavarban lenne?

Figyelt kérdés
Msnen szoktunk beszélni, már amikor tudunk mert nem otthon van ezért nincs csak néha netközelben.Msenen szokott bókolni.Amikor találkoztunk akkor egyszer sem.Elég hosszúak voltak a randik, az egyik 2 a másik 4és fél órás.(Nem történt köztünk semmi, meg sem csókolt eddig.)Ha hozzám ér, mintha picit megváltozna a tekintete, vagy ha stíröl (ez nem annyira sokszor szokta, gondolom mert nem akarja hogy bunkónak higyjem ez miatt).Szokott a szemembe nézni, de csak rövid időre.
2010. júl. 6. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

en eletemben nem viselkedtem igy, altalabban inkabb ramenosebb szoktam lenni de nem viszem tulzasba. szerintem azert csinalja eszt mert tart attol hogy megsert vele ha hozader vagy iesmi. adok egy tippet hogy deritsd ki hogy mit akar:p beszelgess vele es egyszeruen varatlanul csokold meg......meglasd bejon:p

sok sikert es vaditsd meg eszt a szelid baranyt

2010. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mikor egyszer beszéltünk volt hogy mondtam neki hogy óvatos szoktam lenni sokszor mikor kapcsolatokat alakítok ki, lehet hogy ezért nem nyomult.
2010. júl. 6. 18:31
 3/11 anonim ***** válasza:

az elozo vagyok: Szerintem azis lehet hogy nem volt tul sok baratnoje idaig es tart attol hogy mondjuk valamit elrontana. az hogy egy csaj ovatos teljesen normalis..

de a lanyok nekem mindig asztmondjak hogy ok jobban megbocsasak a durvasagot mint a gyavasagot:p

( a durvasagnal nem kell roszra gondolni)

2010. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt hogy beszéltünk ilyesmiről, exekbe nem mentünk bele, szóval nem tudom hány barátnője volt.De átlagon alulinak tartja magát.
2010. júl. 6. 18:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a válaszokat.:)
2010. júl. 6. 18:39
 6/11 anonim ***** válasza:

ha atlagonn alulina tartja magat akor felenk.

amugy hanyevesek vagytok mert azis nagyon szamit

ugyancsak az elozo voltam

ja es 20 eves vagyok

2010. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a fura hogy alapból nem az, mert sokat beszél, népszerű.Elég rende és okos is.De a lányok terén pedig nem gondolom.Én 18L ő 23F.
2010. júl. 6. 18:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Mármint nem gondolom hogy túl sok lett volna neki.
2010. júl. 6. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:

23? es nem csinalt semmit? hat leszakad az allam; nem baj na ha o nem lep lepjel te...neha csajnak kell kezdenie:p

bisztataskent egy idezet:p

elotted a kuzdes, eloted a palya

az erotlen csugged az eros megallja

es tudod az ero micsoda? akarat!

mely elobb, vagy utobb, de borostyant arat


SOk sikert kivan a 20 eves f

2010. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem csinált semmit.De gondolom érdeklem attól függetlenül.Ha következőnek találkozunk akkor biztosan lekapom ha ő nem.:P
2010. júl. 6. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!