Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy nap találkoztam egy fiúval nagyon megtetszett nekem ez volt 2011-ben, minden nap találkozgattunk egy kis időre, mert akkor még kisebb voltam és nem nagyon engedtek csavarogni. Kijártam az edzéseire csak hogy lássam, ha nem tudtunk találkozni. De utána valahogy elhanyagoltuk egymást, nagyobb lettem és együtt buliztunk, mikor először elengedtek akkor is tetszett nagyon még mindig, és ő állítólag szerelmes volt egy lányba én a lányt nagyon jól ismertem aztán valahogy összegabalyodtunk és kavartunk, egész este vele voltam, és soha nem ment el mellőlem, miután az a lány meglátta hogy velem van összevesztek én mellette voltam akkor is, de szerintem erről nem én tehetek hogy akkor összevesztek mert ha szerette akkor miért más lánnyal volt (nem voltak együtt akkor még csak nagyon alakult a kapcsolatuk) és azóta is voltak már olyan esti séták, bulik hogy kavartunk. Idén nyáron is volt ilyen, meg mikor a barátnőivel összeveszett vagy szakítottak mindig én voltam az első akit megkeresett és elpanaszolja a gondjait ez a mai napig így van még most is én is számíthatok rá akármikor, betegen is eljött velem sétálni mert rosszul éreztem magam pár dolog miatt. Az elmúlt napokban részegen megkeresett eljött hozzám behívtam és beszélgettünk ő ölelgetett, meg puszilgatott , simogatta a kezem, a hasamon feküdt és aludt. Pár órával később felkelt és haza ment, utána írtam neki facebookon, hogy épségben haza-e ért azt mondta hogy igen , és hogy vissza szeretne jönni hozzám és leszeretne velem feküdni, én persze elleneztem azt mondtam nem akarom tönkre tenni a barátságunk de nagyon rossz volt mert ugye már azóta megszerettem, és nem tudtam mi a helyes döntés, utána nem írt vissza. Másnap láttam hogy egy lánynak azt írta hogy szeretlek, meg csak te kellesz nekem, azóta nem is keresett meg semmi. Elszeretném neki mondani hogy szeretem, de vélek attól hogy másképpen fog rám nézni, meg máshogyan fog velem viselkedni, a barátaim azt mondták mondjam el neki semmit nem veszítek vele. De fogalmam sincsen mit tegyek..
2013. aug. 16. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
megfogalmaznám ugyan ezt rövidebben
2013. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos van aki majd elolvassa,én nem.
2013. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elolvastam,de nem tudok segiteni!!max annyit mondhatok hogy mond el mit erzel!!
2013. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg felejtős a srác, ha már másnap ilyen szöveggel próbálkozott egy másik lánynál.. bár az is lehet, hogy féltékennyé akart tenni, esetleg bosszantani téged. Mivel a visszautasításod után lelépett, így valószínüleg nem tart sokra, mert ha nem így lenne, akkor kitartóbb, megértőbb lenne és nem csak a szex motiválná.
2013. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
maradj vele csak baráti kapcsolatba.Nem érdemes szerintem próbálkozni nála,mert szeret csajozni.Melletted is ezt csinálná.Biztos csak egy szexre kellettél volna neki,főleg hogy bevolt rúgva.Mind szép és jó,de ne járj vele.Elveszítenél egy jó barátot!
2013. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!