Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Bunkó, de mindenképp őszinte vagyok. A közlési mód az illető közelségétől függ. Utálom az embereket és a legtöbbet nyomorult semmirekellőnek tartom (főleg a saját korosztályomat), de szeretek rajtuk segíteni. Szeretem nézni, ahogy mások szenvednek, de csak egy bizonyos pont után avatkozok be, hogy tanuljon. Nem sok embert engedek közel magamhoz, velük se mindig kommunikálok. Nem járok bulizni, nem iszom, nem cigizem.

Emellett szeretek olvasni, sportolok, és nem hordok színes göncöket (utálom a divatot).

19/f


2013. aug. 16. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mintha magamról olvasnák
2013. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Az utolsó 2 mondatod volt pozitív számomra, a többi eléggé homályos. Egyszer utálod az embereket, de azért segíteni akarsz nekik, közben meg szereted nézni a szenvedésüket. Wtf??
2013. aug. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok, csak lanyban. De utanam elnek halnak a fiuk. :) Szoval szerintem veled is jarnanak az ilyen lanyok.. ritka az ilyen.
2013. aug. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyire a jó és a rossz véglete vagy egyszerre. Igazából nem bìrom a bunkókat. De számomra vonzó az a lehetőség, hogy esetleg formálhatok a túlságosan bunkó megnyilvánulásokon, hogy egy picit miattam változzon jó irányban az illető fiú. Na, meg nem utolsó sorban közelkerülni hozzá a rideg viselkedés ellenére is. Mégha lehetetlenül is hangzik ez így. :) Kihívásként, tapasztalként egyszer kipróbálnám.
2013. aug. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha velem nem bunkó, akkor igen.
2013. aug. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem, mert skizofrén jellemre utal a leírás, és hiába csak másokkal vagy bunkó, nem vele,, akkor is ciki lenne veled megjelenni 22l
2013. aug. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem már most nagyon tetszel, eddig.


19l

2013. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1. olvasnék*


2. Jó szórakozás nézni, ahogy próbálnak megoldani valamit.


6. Téged direkt égetnélek.

2013. aug. 16. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
nák nem nék
2013. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ők -nák

Én -nék

2013. aug. 17. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!