Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy az őszinteség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy az őszinteség miatt nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
MEGIsmerek valakit, mondom neki a szépet és jót, aztán amikor őszinte vagyok megsértődik és leszarja a fejem?

2013. aug. 17. 01:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bunkó a stílusod.
2013. aug. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem is voltak (nem csak emiatt) de nem érdekel túlzottan.
2013. aug. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tudod: kétfajta ember van. Van, aki őszinte, és van, akinek vannak barátai.


"mondom neki a szépet és jót, aztán amikor őszinte vagyok megsértődik" -- azért kis következetességet vihetnél az emberi kapcsolataidba. Akkor már legyél vele végig őszinte.

2013. aug. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenki bírja a kritikát, plusz lehet, hogy túl nyers a stílusod. Az őszinteség fontos,csak lehet azt normálisan is, nem bunkózva.
2013. aug. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok bunkó, mindenkivel mindig tök kedves vagyok, és kedvesen meg mosolygósan is mondom el az őszintét, meg a nem őszintét is ugyanilyen kedvesen.


Általában ha elhívok lányokat ide-oda, eljönnek meg minden, jól érzik magukat, és ezt mondják is.

De következő héten látok valamit, majd elmondom neki hogy hol és mikor láttam, és mit láttam, akkor jön a sértődés.


Próbálom az őszinteséget is viccesen kifejezni, de áááááááá...

Van olyan ember aki nem ítéli meg a másikat egyetlen hiba miatt?

2013. aug. 17. 01:39
 6/12 anonim ***** válasza:
fáj nekik az igazság. inkább élnek szürke ködben.
2013. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem mindig jó az őszinteség! Ha azzal jót cselekszel ne légy az
2013. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mert az emebrek hülyék, és csak a szép érdekli őket. Ezért rohangálnak pl. amcsi/angolzászlós ruhában, miközben azok alatt ezerszámra gyilkolják a gyerekeket Afganisztánban és Irakban.
2013. aug. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az igazságot mindig el kell ferdíteni. Sose szabad az igazságot mondani.
2013. aug. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk mert te szimplán hülye vagy kérdező,, igazából itt is úgy írsz mint valami ovodás,, "dee ény látyam ész mondtyam apunak"


Baromi kiváncsi vagyok te mi a szart tudsz mondani amit láttál valami csajnak "jaj figyelj már, tegnap egy olyan jó seggü csajt láttam, sokkal jobb mint a te lapos segged..hihi de látod mosolygok"


Amuuugy, az hogy mosolyogsz nem tesz semmit, pl megprobál felszedni x csajt, nem jön össze, és rávigyorog xy "hát ez most nem jött össze mi haver?" na hát itt se kedvességből vigyorog, de ha neked a mosoly = jóval akkor tényleg hülye lehetsz


Te nem annyira öszinte mint inkább hülye vagy és simán lehetsz pofátlan/b**** is, de ha neked igy jó halj meg egyedül, szerinted ki a francot érdekel?

2013. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!