Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szeretett egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett egy lány barátom, viszont én meleg vagyok. Hogyan mondhatnám el neki, megbántás nélkül?

Figyelt kérdés

Igazából kedvelem, mert egy jó barátom. Kedves, jó fej és okos, valamint velem eléggé aranyos, ezért nem szeretném őt megbántani. Mivel jól néz ki, és sok jó tulajdonsága van a korombeli fiúk eléggé hajtanak rá. Én véletlenszerűen megismerkedtem vele, megbarátkoztunk, és nemrégiben elmondta, hogy "megtetszettem neki" viszont érzem, hogy már többet is érez irántam. Meglepett, hogy pont engem kedvelt meg így, és pont ő. A legnagyobb bökkenő, hogy meleg vagyok. A kapcsolatot folyamatosan tartjuk mint két barát, de ő szerintem már többre vágyna, érzem rajta. Ebből kifolyólag nekem eléggé kínos ez a dolog, és nem szeretném tovább folytatni ezt, játszani az érzéseivel. Így azt terveztem, hogy őszinte leszek vele, elmondom neki az igazat. Csak attól félek, hogy megromlana a kapcsolatunk, és nem akarom elveszíteni.

Ha valaki tudna tanácsot adni, esetleg hasonlóakat átélt, nagyon megköszönném, ha időt szánna rám, és válaszolna :)

15/F



2013. jún. 7. 17:04
1 2
 1/20 Hanariko ***** válasza:
95%
azt nem kell feltétlen az orrára kötnöd hogy meleg vagy. csak egyszerűen te nem érzel többet. sztm ennyi is elég.
2013. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mondtam, de szeretnék őszinte lenni a barátaimhoz :) Most már benne is kezdek bízni annyira...
2013. jún. 7. 17:09
 3/20 A kérdező kommentje:
Valamint ha csak annyit mondok, hogy "nem érzek iránta többet" akkor ezzel az következik, hogy jobban megakar nekem felelni, és még erősebb vonzalmat érezhet majd irántam.
2013. jún. 7. 17:11
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg neki az igazat. Éppen akkor fogja látni, hogy nem vele van a baj, és hogy nem rosszat akarsz neki. Azt kb. mindenki belátja, hogy egy vele nem azonos szexuális beállítottságú emberrel nincs és nem lehet semmi, mert az a másik számára természetellenes. Ettől nem romlik meg a kapcsolatotok, attól sokkal inkább, ha hagyod, hogy tovább fantáziáljon rólad. Csak arra vigyázz, hogy amikor megmondod neki, akkor még véletlenül se tűnjön úgy, hogy csak kifogás.
2013. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Valószínűleg elmondom neki, köszönöm! A kifogással nincs gond, eléggé jól ismer ahhoz, hogy tudja, én nem vagyok olyan. Meg vannak néha komoly beszélgetéseink, én meg jól mondatba tudom foglalni az érzéseimet, így tudja majd, hogy nem kamuzok.
2013. jún. 7. 17:16
 6/20 nyári miklós ***** válasza:
91%
el kell mondanod az öszinteséget,megfogja érteni,igaz kicsit csalódni fog de mindig jobb mint hazugságban tartani.ezt tudom magamról.én is elmondtam a feleségemnek hogy boiszex vagyok és szeretek férfiakkal is lenni.attól még nem dobott ki.
2013. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%
Mond meg neki hogy homár vagy! :D egyből megutál! :D
2013. jún. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Megutál? Azért azt kétlem, eleve nem barátkoznék olyannal, aki így reagálna ilyesmikre :)
2013. jún. 7. 17:19
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt egy ilyen esetem, én őszintén elkezdtem neki mesélni arról hogy van pasim és hogy mennyire szeretem őt. Szó nélkül tudomásul vette, még pasit is szereztem neki kárpótlás gyanánt, azóta is együtt vannak. 21/f
2013. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
aztán majd írd le hogyan reagált, kíváncsi vagyok :)))
2013. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!