Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rinyálnak a pasik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rinyálnak a pasik, hogy sok a r*banc?

Figyelt kérdés

Mikor akik azt hangoztatják, hogy a természetes, normális lányokat kedvelik...pont azokat nem veszik észre, és a 90%-uk a tipikus k*rvák után koslatnak! Akkor min csodálkoztok? Azért ilyen a legtöbb lány, mert ezt veszitek észre és ez kell nektek...

19/L


2013. aug. 17. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék, én is pasi vagyok, de sokszor tényleg hülyék vagyunk :) Mondjuk én pont nem ezek közé tartozok.Észrevesszük mi a normális lányokat is, csak ők meg általában minket nem vesznek észre, vagy hogyha észrevesznek, akkor már van valakijük.
2013. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

De te meg azt nem veszed észre,aki nem rinyál :P

Ugyanolyan általánosítás.

2013. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nem is rinyálok :D
2013. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Aki dugni akar annak k**va kell aki meg nem annak normális. De nem elég ha csak normális vagy, még jól is kell kinézned.
2013. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
jujujj valaki ki van akadva de tisztázzuk a r*bancokat csak megdugni akarja mindenki nem vele élni
2013. aug. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kérdező,egyetértek! ;)
2013. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

"a tipikus k*rvák után koslatnak"

Persze,miután nyomasztó fölényben vannak a normális csajokkal szemben,ez nem csoda.


És sajnos sok normális csaj azért nem lesz iyen,mert elhanyagolt,csúnyácska stb..

2013. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 viktor123456 ***** válasza:
Akik rinyálnak nem tudnak élni velük, azé. :-)
2013. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, hogy sok van...

De én érdekes mód a legátlagosabb csajokért vagyok oda a leginkább.

Olyan dolgokat kedvelek, amiben semmi extra, de még olyan sok külső beli elvárásom sincs, csak belsővel kapcsolatos.

Mint őszinteség, bizalom, nem ri bancság, kedvesség.

De az van szerintem, hogy azért van ennyi nem erkölcsös csaj, mert erre van igénye a többségnek.

2013. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha meg kevés lenne, azért rinyálnának. :D
2013. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!