Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rinyálnak a pasik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rinyálnak a pasik, hogy a csajok 90%-a k*rva?

Figyelt kérdés

Szerintem azért erről ők is tehetnek. Sőt!

Mert ugye az a jó csaj aki kelleti és riszálja magát, könnyen kapható a fiúk pedig kapnak az alkalmon. Hát persze, hogy így minden csaj k*rvaként kezd el viselkedni, mert másképp észre se veszik a fiúk mint pl. engem... Nem gondolom jól?


2011. febr. 26. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hülyevagy
2011. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

De, igazad van, de ezt a témát hetente 2x kiírja valaki, keress csak rá.

Amúgy a volt barátom nemrég osztotta meg velem, h mivel azután h összejöttünk 1-2 napon belül lefeküdtem vele, minden ismerőse úgy gondolja, h ribanc vagyok. De az egyiknek sem fordult meg a fejében, h nem csak ő kapott meg engem, de is őt... (Egyébként nem is egyéjszakás volt, fél évet jártunk még utána.) Ő nem ribancozott le, de elvileg a haverjai igen... hát ők is okosak...

19/N

2011. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
A barátnőm ne legyen ku.va s szerintem ezzel mindenki így van tőlem te lehetsz a város ribanca:) Hogyha szingli vagyok persze ,hogy jól esik ha látok egy két ku.vát de attól még nem tisztelem sőt ,de ha te az akarsz lenni hát áldásom:)
2011. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
:))van azért olyan is aki nem csak a könnyen kapható Macákat szereti.
2011. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Miért akarnék k*rva lenni?
2011. febr. 26. 12:35
 6/20 anonim ***** válasza:

12:32

Kit a második randin már meg kapok olyannal nem jó foglalkozni mivel tudom más is ennyi idő alatt kapja meg szóval erről ennyit.

2011. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

12:35

Te írtad észre sem vesznek s azt akarod ,hogy észre vegyenek

2011. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az értelmes pasik szerintem nem a ribancokat szeretik, viszont egy csomó pasi az egyszerűbb utat válasza és beéri velük.
2011. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12:36: csak ő kapott meg ilyen hamar, de írtam is h kb fél éves kapcsolat volt, ez már látszott akkor is, h legalább lesz, akkor minek húztuk volna az időt? :D
2011. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

12:43

De azóta gondolom mindenki meg kap 2 napon belül ,ha már rákaptál az izére:P mondjuk azzal nincs semmi baj ha utána hosszú lett a kapcsolat,a k.urváknál nem utálok senkit jobban...

2011. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!