Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet így felejteni valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet így felejteni valakit?

Figyelt kérdés
Egy lehet felejteni egy olyan férfit, akivel sosem próbáltuk meg a kapcsolatot, csak szeretők volt, szex volt többször is. Én nem tudom kiverni a fejemből, pedig 1 éve már, hogy utoljára találkoztunk...

2013. aug. 17. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást. Ezek szerint te nem csak szeretői viszonyban ragaszkodtál hozzá hanem másképpen is. Mi volt az oka, hogy szétmentetek?
2013. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak most veszem észre igazából, ahogy nem találkozunk, hogy nekem lépnem kellett volna, és több kellett volna, nem csak szeretői kapcsolat, pedig először én mondtam nemet. Felkeresett egyszer, hogy megkomolyodott, de akkor nekem volt párom (bár még nem voltam az akkori páromba szerelmes, de én nem csalok meg senkit sem) és akkor nem nyitottam neki ajtót. Most szingli vagyok, és tudom, hogy barátnője van, és megváltozott, most komoly kapcsolata van.
2013. aug. 17. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt elqrtad. Keresd fel, ki kell ábrándulnod 3 mp alatt belőle.
2013. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!