Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem meg magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg magamnak azt a fiút? Bár remélem, ez nem úgy hangzik, mintha tárgyról beszélnék. (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, aki régóta tetszik nekem, de ezt nem tudja. Viszont lehet hogy érez valamit irántam( hiszen folyton néz, és misolyog rám). Évnyitón fogok vele (így a nyári szünet óta), először találkozni vele, és már nagyon várom, hogy újra lássam. És nem tudom hogy hogyan nézzek ki. Pl. Kreppeljem be a hajamat, vagy vasaljam ki? Sminkeljek vagy ne? És ha rám néz, mit csináljak? Mosolyogjak? Szóval, itt olyan átlagosabb kérdésről lenne szó. Hogy hogyan viselkedjek a közelében, és hogyan nézzek ki. Várom a válaszaitokat :)

2013. aug. 17. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne itt síránkoz"
2013. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen hétköznapi legyél, tuningolni akkor kell, amikor már együtt vagytok, akkor lehet meglepiket rakni a játékba(haj, ruha stb.) de eleinte ill. addig ne.
2013. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak hagyd, hogy közeledjen feléd, ha akar valamit, akkor fog is..:)
2013. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D nyugi! Nem siránkozok, csak kíváncsi voltam a véleményetekre, hogy mit csinálnátok a helyemben :)
2013. aug. 17. 20:49
 5/6 A kérdező kommentje:
És 2. És 3. Válaszoló, köszi ;)
2013. aug. 17. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Hahó lányok én is tetszek már valamelyikőtöknek végre, hol vagytok?:D
2013. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!