Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel az érzésel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel az érzésel?

Figyelt kérdés

Hát..a "történet" vele kapcsolatban úgy kezdődött hogy uj suliba kerültem 9edikbe.Rengeteg uj arc volt,és ami az ileti egyik sem érdekel úgy igazán,addig amig meg nem láttam egy számomra érdekes fazont,akire tulajdonképpen a barátnőim hivták fel a figyelmemet(de ha nem mutatták volna,akkor is észre vettem volna őt már az első napokban,valamiért..).Azon kivül hogy számomra nem volt egy közömbös ember,nem foglalkoztatott.Egy kis idő elteltével viszon egyre többször össze akadt a tekintetünk,és azon vettük észre magunkat hogy bámuljuk egymást... annyira furcsa érzés kezdett ébredezni bennem,amit azelőtt soha nem tapasztaltam.Egyre többet gondoltam rá..és szó mi szó nagyon megtetszett(anélkül hogy ismerném).Azóta ő végzett,és nekem nem sikerült megismernem őt.Bárhol vagyunk egy helyen(ami nagyon ritka) örökké megnézzük egymást..

rengeteget gondolok rá azóta is.. sajnos csak rá birok gondolni,pedig neki barátnője van.

veletek is történt már ilyen? mit csinálnátok az én helyemben?



#f.f.f.f
2013. aug. 17. 23:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ezer bocsánat a sok helyesirási hiba miatt.
2013. aug. 17. 23:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Kikerülném még a lehetőségét is, hogy összefussak a taggal véletlenül. Magyarul:elkerülném. Tudatosan.
2013. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

el kell mondanod neki, hogy szereted őt, lehet hogy ő is hasonló kép érez irántad csak nem mert lépni feléd korábban..


minél előbb megléped annál hamarabb kiderülnek a dolgok :)

2013. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
felejtsd el.
2013. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerinted én nem azt teszem? .. ami után látom,2 napig nem vagyok magamnál...
2013. aug. 17. 23:32
 6/11 A kérdező kommentje:
nem adom fel - azon vagyok.DE HIDD EL NEM MEGY.
2013. aug. 17. 23:33
 7/11 anonim ***** válasza:
ez ilyen, de előbb utóbb elfelejted, mert nincs mit tenni...a fiuk megbámulják a lányokat, de nem biztosm hogy a barátnőjét is otthagyná miattad 9edikes miatt.. :/
2013. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
11 vagyok mostanra. tehát ez három éve megy! barátnője csak most 2 hete van.amig a sulimba járt nem volt neki.
2013. aug. 17. 23:38
 9/11 anonim ***** válasza:
ahj nekem is volt ilyen 'szerelmem' és a végén beláttam, hogy igazából már csak a bizonyítási vágy vezérelt, hogy de én akkor is fel tudom szedni őt, olyan nincs h nem (pedig nem vagyok egy önbizalom túltengett egyed) a végén fel is tudtam volna és akkor esett le, hogy mi is a helyzet..már nem is volt olyan érdekes..a mai napig nem értem, hogy mi a fenéért nem voltam képes józanul gondolkodni..a pasi meg már eszembe sem jut
2013. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
harcolj érte :)
2013. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!