Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek vele ha a 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele ha a 14 éves hugomból egy nagyon nagy r*banc lett?

Figyelt kérdés
az a helyzet ,hogy mióta bekerült a suli népszerű csajai közé azóta nagyon megváltozott és úgy viselkedik mint ők.Minden héten discoba jár a barátnőivel és hetente új pasija van.Már egy éve nem szűz.Anyukánk még meghalt mikor a húgom 2 éves volt apukánk "nevelt".Apukámnak meg nem szeretném elmondani a hugomról a dolgokat mert agyon verné.:/.Nem érdekli igazán mi van velünk..Igazából jó a kapcsolatom a hugommal és őszinte velem(ennyiből büszke vagyok rá,hogy nem hazudik nekem),de én ezt már nem bírom,hogy igy viselkedik mikor ezt elmondtam neki csak annyit mondott,hogy ha nem tenné ezt akkor megutálnák a "barátnői"..De ez akkor sem normális bármennyire is szeretem már nem bírok vele.Nem hallgat rám.

2013. júl. 30. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet megérdemelne ám pár atyai pofont
2013. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de ha elmondám nem csak pár atyai pofont kapna hanem mellé kék-zöld foltokat is..
2013. júl. 30. 16:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mond neki h nagyon nagy fájdalmat okoz neked amikor ezt látod
2013. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ezt csak vele tudod megbeszélni, lehet hogy majd jobb belátásra tér

de csak óvatosan, ha kritizálod, nem fog benned megbízni

és tényleg ne mondd el akkor apukádnak

2013. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
h ez nem vezet jóra és ne a saját bőrén tapasztalja meg ezeket a dolgokat
2013. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
0%
üsd agyon
2013. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, attól, hogy diszkózik a barátnői kedvéért, még nem kéne mindig új sráccal "összejönnie", pláne lefeküdnie. Ha nem fekszik le fűvel-fával, akkor a barátnői megutálnák? Ez azért nevetséges. Egyáltalán, élvezi ő ezt, tetszik neki, jó érzés neki mindig más sráccal lenni, vagy az egészet csak a "beilleszkedés" kedvéért csinálja? Mert akkor nagyon rossz lesz neki, ha ezek után azoknak a szeretete csorbul, akik igazán önmagáért szeretnék, mint a testvéréé, vagy egy olyan fiúé, aki őszintén szerelmes tudna lenni bele és rendesen járni vele. Szerintem beszélgess vele többször ilyen komolyabb kérdésekről, de akkor apukátoknak tényleg ne áruld be.
2013. júl. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
redlines: az erőszak a gyávák menedéke
2013. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16:29 nem csak tudod ha már a szó nem elég 1-2 pofontol nem lesz semmibaja se
2013. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakítsd ki!

Hány év van köztetek? Járjon,veled a te társaságoddal,mond el neki h ez így gáz,de egyből mutass alternatívát.Kétszer-hátomszor azt mondja majd ott,h nővéremmékkel megy ide-oda bulizni,utána meg vagy nem hívják,bennt a pakliba h megutálják,de ha ügyesen kommunikállja nekik akkor nem feltétlen,sőt lehet még nagyobb tisztelet jár neki, mert idősebekkel lóg:)


Neked kell kvázi kettősügynöknek lenni,a hugod felé elkell adni,h szeretnéd ha veled tartana,ne mindig csak azokkal(még ilyenlaza veszekedést is beadagolhatsz h hass rá,hogy nemhiszed el h mindig az ostoba barátnőivel tart,pedig te szeretnéd ha veletek jönen) máspedig meg a barátnőidnek/barátaidnak is megkell mondanod h mostantól kezdve itt a hugi is.

És akkor tudod,mit csinál hétvégén,hol van,mit iszik,kivel smárol stb.

2013. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!