Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek az aranyos lányokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek az aranyos lányokat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
nem b*zdmeg
2009. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Dicsak Buksi kiszökött, má hogy a rákba. Persze!
2009. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

sőt, csak azokat.


persze ha arra gondolsz, hogy ronda, de aranyos akkor másképp kell feltenned a kérdést.

2009. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
hány karátos aranyos?
2009. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszik egy aranyos lány, az miért lenne pedofília? aranyos az, aki nem egy plázak*rva, 3 kiló sminkkel, nem is egy modell, tökéletes arccal, hanem egy szerethető, aranyos arcú lány... szerintem kevés fiú van, aki úgymond "beéri" ennyivel, persze vannak, és persze sokaknak tetszenek az aranyos lányok, de azért a tökéletes gyönyörűségek mindig előnyben lesznek.
2009. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Na már vártam a baszólást a pedós kommentem miatt! :D

Egyébként én kedvelem az aranyos lányokat meg úgy mindenki más is aki nem éppen dugni akar!

2009. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aranyos lány..hmm...hát nemtom nekem az aranyos lány kifejezés pont az ilyen cuki-muki plázacicákat jelenti...na őket nem szeretem!
2009. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
ha meg már vártad, akkor ne jópofizz, mert gyenge volt. válaszolj értelmesen, mert ahogy én félreértettem, úgy a kérdező is félreértheti, és rosszul eshet neki. itt nem kell menőzni meg poénkodni.
2009. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andrewka ***** válasza:

Na ná, még csak azokat igazán.

Olyan szépen tudja kérni, hogy "Gyere, dugj meg!":)


22/f

2009. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem minden pasi szereti az "aranyos" lányokat,ami így azért elég tág fogalom:P

De persze csak akkor ha nem dugni akar,mert ha igen akkor már inkább a magassarkús, miniszoknyás, fullos szőke plázacicababa:)

2009. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!